Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akivel nem Apuka volt/lesz...

Akivel nem Apuka volt/lesz ott a szülésnél, az kit választott? És miért döntöttetek úgy, ahogy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Testvérem anyukánkat. Mert a férje nem bírja a vért, elájul tőle.
2012. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy döntöttem ha férjem nem lesz ott akkor jól elleszek a dokimmal és reménykedek egy aranyos szülésznőbe....a végén ez így is történt mert hajnalba jött rám a szülhetnék és mire férjemnek sikerült leadni anyóshoz lányunkat, mire vissza ért már mosdatták a babát mert kórházba érkezéstől 1,5 óra alatt megszületett.
2012. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukám és anyósom voltak ott felváltva, a legvégén anyósom, mert anyukám kezdett rosszul lenni :) Párom nem szeretett volna bejönni, én meg nem akartam erőltetni.
2012. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyukám volt velem. párom nem szeretett volna bejönni, ő nem bírja az ilyet. de nem is baj, ha látta volna mi volt ott.... De anyukámmal sokkal jobban jártam mint ha a párom jött volna be, anyu tudta a dolgát, nem rég szült ő is. Párom az idegességtől sem tudott volna mit kezdeni velem.
2012. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremet a legjobb barátnője kérte meg, hogy legyen vele a szülésénél. Az apa nem akart tudni a babáról, ezért alakult így.
2012. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

velem senki nem lesz bent max anyukám ha közben úgy gondolom.csak a szülésznő,majd később az orvos.

közös megegyezéssel egyikőnk sem akart papás szülést,sztem a férj nem odavaló bár tudom ezt sokan cáfolják,és megköveznek érte.nem akarom h lássák ahogy szenvedek,mikor beteg vagyok is inkább félrevonulok,és elő sem jövök addig míg nem vagyok jobban...

37hkm

2012. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
6.vagyok...a férjem meg addig el lesz egy adag whiskey-vel a folyosón..(csak vicc)
2012. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy látom az anyuka a leggyakoribb, az anyóson nagyon meglepődtem :) én már túl vagyok rajt, velem egy barátnőm volt benn, csak kíváncsi voltam.
2012. jún. 19. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első férjem nem bírta a vért, meg a fájásokat és Anyukám jött be helyette. Megnyugtató volt, hiszen ő már átesett a dolgon, nem pánikolt mindenen mint a férjem. A második szülésemnél a második férjem volt bent, ő kicsit idegesített szegénykém, de amikor kibújt a lányunk annyira megható volt az arca, hogy a mostani babánál is látni akarom őt!
2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is anyukám volt bent, mert apuka mikor megtudta hogy babánk lesz, lelépett :( De én ugy döntöttem akkor, hogy egyedül vállalom! Most 6 éves! :))
2012. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!