Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen nem baj ha nincs...

16 hetesen nem baj ha nincs valasztott szüleszem? Ti mikor valasztottatok? Es milyen dolgok alapjan döntöttetek?

Figyelt kérdés
es ha maganrendelesre jarok majd hozza kell fizetnem alkalmankent?hogy megy ez?az aszisztens elött kerjem meg?
2009. ápr. 30. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 25 hetesen megyek legközelebb a dokimhoz én akkor mondom majd neki hogy nála is akarok szülni de jó ideje hozzá járok amúgy! Persze minden alkalommal kell fizetni. Az én dokimnak nincs szerencsére aszisztense! Így könnyebb!

24 hetes vagyok!

2009. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

én csak a 34. héten választottam, akkor döntöttünk úgy, hogy mégiscsak jó lenne, ha lenne fogadott.

Az orvosom ajánlására választottam az illetőt, már másik ovost is ajánlott ő, bíztam benne, hogy ismét jót ajánl.

Az orvosom mutatott be neki a kórházban és aztán már telefonon tartottuk a kapcsolatot. Fizetni csak szülés után 2 nappal fizettünk neki.

Nagyon örülök, hogy Őt választottuk, elsőre is szimpatikus volt és szuper élmény maradt a szülés vele és az orvosommal együtt. Szerintem fontos az is, hogy a doki és a szülésznő jóban legyenek.

2009. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hű bocsi, szülész helyett szülésznőt olvastam :S

Bocsi, bocsi, bocsi!!!!

2009. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én abszolút meg vagyok elégedve a dokimmal és szeretnék nála szülni. 15 hetesen mikor voltam nála mondtam neki (biztos ami biztos inkább időben) és pont jó volt mert az aszisztens kiment és akkor kérdeztem rá az árra. De nyugodtan megkérdezheted előtte is, hisz tudja hogy mennek a dolgok. :)

17 hetes pocakosodó :)

2009. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es mennyit kell fizetned?minden alkalommal kell,vagy a vegen?ugy hallottam alkalmankent is szoktak fizetni majd szülesnel is,akkor persze mar sokkal többet,de mennyit?
2009. ápr. 30. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkalmanként 5000Ft-tól kezdődnek a vizsgálatok, bár nőgyógyász függő az ár.

Én nem választottam orvost, mert eddig mindenki nagyon rendes volt velem minden vizsgálatnál, remélem a szülésnél is így lesz!

Nagyon sok pénz a fogadott orvos, én ezt az összeget inkább a Manóra költöm.

De hangsúlyozom, hogy itt semmi okom nem lehet panaszra az egészségügyben!!!

2009. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!