Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hónapja szültem, elég...

1 hónapja szültem, elég csúnyán megmaradtak a terhességi csíkjaim, hiába kenegettem végig a terhesség alatt. Mivel lehet kezelni, kenni? Mikorra halványodik?

Figyelt kérdés
És még mindig érzékeny a hasamon a bőr.
2009. júl. 6. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de ez sajnos már nem fog teljesen elmúlni. Halványodni lehet, hogy fog, de már örökre látszódni fog. Nekem a dokim azt mondta kenegethetem akármivel ha szeretném, ha ettől nyugodtabb vagyok, de higgyem el, hogy nem fog használni. Viszont van valamilyen lézeres műtéti eljárás amivel teljesen el lehet tüntetni a csíkokat, persze nagyon drága. Úgyhogy én beletörődök, hogy ha megszülök már nem lesz ugyan olyan a testem mint előtte.

2009. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3 hónapja szültem és nekem is ott vannak a csíkok. Én bőrfeszesítős testápolóval kenem, valamennyit használ, de nem a csíkokat tünteti el, hanem a bőr lett feszesebb egy kicsit,nem olyan ráncos. Nekem azt mondják, hogy a csíkok kb. 1-2 év alatt fehérednek ki, addig ilyen 'szép' lilák.
2009. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapja szültem, de még mindig elég csúnya, apa csak zebrának hív!

elmúlni szerintem soha nem fog, csak max halványodni.

bár én nem is kenem semmivel...

2009. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szültem,és nekem is látszanak a csíkok a combomon,hasamon,derekamon.

Már fehérek,illetve ezüstösek,engem nem zavar,kentem néha terhesen sima testápolóval,de aztán meguntam,és elfogadtam,hogy ez vele jár.Bár alkati kérdés.

2009. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!


olvastam h sajna a csíkokkal nem sokat lehet tenni,főleg h igazából nem a bőr repedezik ki hanem az alatta lévő réteg.és azon a csodakence sem segít.. én is kentem a fiamnál,de a köldököm körül mégis csíkos lettem.. lányommal fele annyit híztam,mégis megvastagodtak..


állítólag az olivaolaj a legjobb egyébként..

2009. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!