Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek uh-n derült ki, hogy a...

Akinek uh-n derült ki, hogy a terhesség korai szakaszában elhalt a babája annak volt valami előzménye vagy tünete? A terhestünetek ugyanúgy megmaradtak vagy elmúltak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen halt el a babám. Jelen nem volt. Azért mentem nőgyógyászhoz, mert kicsit bővebb volt a folyásom, és nem akartam, hogy gombás fertőzésem legyen. A folyásom színe, állaga nem volt más, mint amilyen normál esetben. Amikor megnézett a doki még mondta is, hogy teljesen normál a folyás, vett a biztonság kedvéért kenetet, de el is akartunk búcsúzni egymástól, mivel előző héten voltam és akkor minden rendben volt. Én azért megkértem, hogy nézzünk már rá a babára. Akkor már nem élt. Vagy aznap, vagy előző nap halhatott el, mert mérete szerint egy héttel volt nagyobb, mint a 8. héten.


Na, de nem ezekkel kell törődni!!! Mindig történhetnek tragédiák, és nem eszerint kell a fejedben elrendezni a dolgokat! Úgy kell hozzáállni, hogy semmi probléma nem merült fel a terhesség alatt, és végig pozitív gondolkodás! Azóta már én is 38 hetes terhes vagyok. Nyugi! Ilyen butaságokkal meg ne foglalkozz, hogy elhalt a baba!!!

2010. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen halt el az első babánk. Nálam nem is jelentkeztek akkor a terhestünetek, )általában a 6-8 héten jelentkeznek).De ne ezen görcsölj, minden rendben lesz.UI. mi lombikosok voltunk az 5 héten minden rendben volt, csak kicsit lasan fejlődőtt( talán ezzel is jelezte, hogy beteg).
2010. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 hetesen halt el az első terhességem. Nagyon fájt a fejem az előző napokban és vérezni kezdtem. Azonnal orvoshoz mentem, de már nem élt kb. egy hete. Az orvos azt mondta ez a természet szelekciója és jobb, hogy így történt, mert nem lett volna egészséges.

Azóta van egy gyönyörű 3,5 éves kisfiam. Ahogy mások is írták fő a pozitív gondolkodás. Sok siekert!

2010. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünet, csak UH-on derült ki, hogy kb. 2 hete elhalt. Az addigi émelygésem és mellfeszülésem (ennyi volt a terhestünet) még műtét után pár napig fennállt.
2012. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!