Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre Kórházban mennyib...

A Szent Imre Kórházban mennyibe kerül az egyágyas szoba szülés után?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki igénybe vette? Tapasztalatok?
2012. jún. 23. 10:02
1 2
 11/13 Milagros ***** válasza:
Hat persze h karpotol:P Igaz ez nekem trauma volt,annak eltem meg:( 7oran keresztul 2perces es 1oran keresztul 1perces fajasaim voltak. Oxitocint 5X csavartak feljebb..Na mind1:( Hogy vagy? Egyben vagy meg? Am jobb ha egy agyasba mesz! Ott meg kilehet birni.. en ket agyasban vtam.. levego sincs, iszonyat meleg.. Textil pelenkat vizeztem magamra meg ejszaka is:S A csecsemosoket szivemszerint felrugdostam vna! Konyorogni kell hogy megfurdessek a babad,hogy lecsereljek a ketnapos ruhat rola stb...:S en megbantam hogy oda mentem. Viszon A dr.no miatt megerte!
2012. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia! Még egyben, persze, remélem még jó pár hétig úgy is maradunk.

Ezek szerint Mártával meg voltál elégedve... A csecsemősökről eddig még nem sok jót hallottam. Hát nem tudom mi lesz. Saját ruhát nem lehet vinni a picinek? Ez elég gáz, amit írsz.

Az az egy bajom van, hogy 7000 ezer elég húzós egy napra, a többi költség mellé, de még meglátom.

Egyébként minden oké? A babócád milyen? Olyan amilyennek képzelted? Tudom a szülés az nem, de azt próbáld most már elfelejteni!

2012. júl. 22. 20:13
 13/13 Milagros ***** válasza:
Hat az ugy igen huzos, de ha siman szulsz es minden oke veletek, 48ora mulva mehettek haza:) Velunk mindeb oke, a babam gyonyoru, nagyon szeretem,meg mindig nem fogom fel hogy o volt bennem:) Hat en terhesseg alatt ketszer vtan 4d ultrahangon. Egyszer 18hetesen egyszer pedig 26 hetesen,de elsem tudtam kepzelni ot.. es az faj nagyon,hogy nem lattam ot mikor kivettek belolem,nem erhettem hzza .. nekem ez nagyon rossz:( aznap csak este hoztak be neken de hat almasbbap reggel mikor hoztak nem is emlekeztem ra.. ezt jol mondod elkell felejtsem,tul tegyem magam.. Igen Martaval 100%ig meg vok elegedve. Imadom ot! Ha o nincs ott halunk meg mind a ketten az tuti! Irj:)
2012. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!