Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyágyas (alapítvá...

Szülés után egyágyas (alapítványi) szobába szeretnék kerülni. Hogy kell ezt lefoglalni? (Bp, István kórházban)

Figyelt kérdés
Le lehet egyáltalán? Hiszen nem is tudod pontosan mikor szülsz, és ráadásul kevés ilyen szobára sokan lehetünk egyszerre. Nyugtalanít hogy nem tudom előre,pedig mindenképpen ezt szeretném.
2009. szept. 7. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegeden jóval előtte érdemes volt, gondolom, ott is így van. ha van szabad szoba a szülés időpontjában, be tudsz kerülni.
2009. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A János Kórházban nem lehetett előre lefoglalni, értelemszerűen, ahogy írtad is. Szerintem mindenhol úgy van, hogy az igényedet jelezheted előre és a szülés után megnézik, hogy van-e szabad szoba, vagy nincs. Ha van, akkor nyert ügy, ha nincs, akkor abból kell gazdálkodni, ami van. Egyébként pedig szerintem, azt a 3-4 napot ki lehet bírni 5 ágyasban is simán. Bár mindig vannak olyan társak, akiket nehéz elviselni (hangos horkolás, vagy állandó csacsogás, csörömpölés, hangos látogatók tömege), de lehet, hogy szerencséd van és egy nagyon jó kis gárdába kerülsz, ahol legalább nem vagy egyedül, mindig van, aki segít, vagy akinek segíteni kell. Szerintem emiatt ne bánkódj, nagyon gyorsan elrepül az a pár nap!
2009. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretném ha a férjem ott lenne velem, és az első napokat együtt töltenénk, hármasban.
2009. szept. 7. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Isvánban szültem,én is szerettem volna rögtön alapítványi szobát,de mondták hogy azt csak úgy nem lehet.Az első napot 3 ágyasba töltöttük,aztán másnap szóltak hogy felszabadult egy 1 ágyas és ha szeretnénk átmehetünk oda.Sajnos csak úgy lefoglalni nem lehet,ha szerencséd van,akkor éppen lesz szabad szoba...

2009. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!