Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megszületne a baba, hanyadi...

Ha megszületne a baba, hanyadik héttől nincs szüksége inkubátorra?

Figyelt kérdés
Mondjuk a súlya rendben van, tehát amiatt nem kell. Van vmi határ, vagy babafüggő??
2008. ápr. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tuodm,hogy a 36. héttől már nem számít koraszülöttnek.

31 hetes kismami

2008. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baba és szülés függő.Ismerősömnek időre született,de kapott egy kétoldali tüdőgyuszát,és így hetekig inkubátorban volt.Az ilyen extrém esetektől eltekintve is akad néha 1-1 jó időre született,de mégis inkubátorba kerülő baba.Illetve van olyan is,akinek nem kell.Másik ismerős most szült 35. hétre,ők egy darabig még a koraszülött osztályon voltak,de sajna nem volt időnk azóta beszélgetni,így nem tudom,hogy mi is történt,meg hogyan.
2008. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normál módon a 36, hét után született baba már nem számít koraszülöttnek, de függ a súlyától állapotától és sok mástól is. Tehát ezt nem lehet előre tudni.
2008. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ,mikor születik,és a legfontosabb a miért???is születik előbb...Én láttam már pici koraszülöttet aki"csak"1-2 hetet töltött inkubátorban,de láttam már rendes időre(40hétre)született babót is aki sokáig inkubátorban volt....Szóval ezt megmondani így nem lehet...
2008. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

41. betöltött héten született a babám és az éjszakát inkubátorban töltötte, szóval lehet olyan körülmény hogy időben jött babákat is betesznek. Amúgy teljesen egészséges, minden rendben van vele.

2008. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;)
2008. ápr. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!