Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyi az esély...

Péntek judit nikolet kérdése:

Szerintetek mennyi az esély rá hogy rendesen szülhetek? Ezek lehetnek a szülés előjelei?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok, pár napja nagyon furán érzem magam! 3-4 napja a derekam is fáj e mellé párosul néha alhasi görcs mintha megakarna jönni de ez egy idő után abba marad végleg! És nagyon fáj a szemérem csontom is de van amikor menni is alig birok. Már lassan két hete megy a hasam is. E mellé néha hányinger párosul!
2012. jún. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez pontosan azt jelenti, hogy pár hét múlva szülsz. Lehet, hogy kettő, de maximum 7 hét van hátra. Én ilyen tünetekkel, plusz elfolyt nyákdugóval még 5 hétig húztam. De miért ne szülhetnél rendesen?
2012. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem most már lassan ki akar bújni a drága mert nem bírom már nagyon feszült is vagyok nincs kedvem semmihez sem! Elfogyott nagyon a türelmem minden frusztrál. Pedig szedem a magne b6ot napi 3at de semmi!! Nem vagyok nyugodtabb sem feldobottabb tőle. Kicsi pocaklakó amúgy elég sokat mocorog még megvan a napi 20 magzatmozgás.
2012. jún. 23. 18:10
 3/11 A kérdező kommentje:
A rendesen szülés kérdésre: Van egy lányom aki 3.5 éves és ő császárral lett!! Szeretnék rendesen szülni most! Nála sajnos semmit nem tágultam remélem most majd sikerülni fog!!
2012. jún. 23. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Szoktál a hüvelyednél nyilalló, feszítő érzést érezni , ami esetleg a comjaidba is sugárzik?
2012. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen néha néha van ilyen is olyan mintha tűvel szurkálnának a hüvelyemnél!!!!
2012. jún. 23. 18:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez most lehet hülyén fog hangzani de olyan néha mintha bedugnának valamit a hüvelyembe és szét akarnának tépni alulról!!!
2012. jún. 23. 18:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és inkább ilyen zsibbadás szerüt érzek a lábaimban!
2012. jún. 23. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert 2-ik terhességnél már nem ritka, h a méh-méhszáj-hüvely "rendesebben" együtt dolgozik, avagy kezd kitágulnia méhszáj, ami ugye igen jó dolog. Nekem az első magzatvízelfolyásaal indult, nuku fájás, oxi, hosszú vajúdás, nehéz szülés; a másodiknál meg éreztem ezeket a feszítő, nyíllaló dolgokat már szülés előtt több héttel. Ugyan nem tágultam csak 1111-re, de amikor jöttek a fájások onnan már könnyű dolga volt a testemnek, a szűkre nyitott kiskaput csak ki kellett jobban "támasztania":)
2012. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az első nekem sem volt fényes azért lettem császáros mert nem tágultam meg a mano nem birta odabent már!! Nála szivárgott csak a magzatviz semmi görcs fájások ilyesmi! Én is oxitocin infuziot kaptam de nem használt!!! Remélem most könnyebb lesz minden csak ilyeneket vele nem éreztem és fogalmam sincs mennyi lehet még hátra így hogy ezeket érzem és korábban is jött ő 3 héttel!! és a második is kicsi lány ja és nagyon lent is van a hasam is! Még a táskám sincs bepakolva de szerintem el kéne kezdenem remélem hogy már nem sok van hátra!
2012. jún. 23. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még eltölthetne bent pár napot. Nekem a 35. héten vissza kellett tartani a szülést, én akkor még nem szerettem volna, ha előbújik...
2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!