Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a menstruációs görcsei...

Akinek a menstruációs görcsei erősek voltak mindig is, és nagyon fájt, annak nem fáj kevésbé a szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a szülés is, és görcsöltem is mindig. De azt nem hinném, hogy jobban vagy kevésbé fájt volna másoknál, hiszem ezt nem tudhatom. Nem érzem mások fájdalmát, csak a sajátomat, azt meg nagyon jól tűröm. Mindenki másképp éli meg a fájdalmat szerintem. A barátnőm pl. rögtön sír, ha kicsit is fáj valamije. Én meg szinte soha.
2012. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 timszy25 ***** válasza:
Nekem mindig nagyon erős görcseim voltak menstruáció alatt olyanok,hogy néha a falat kapartam volna és nekem a szülés is nagyon fájt.Úgyhogy szerintem ez nem függ össze.
2012. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Tőlem annak idején a védőnő azt kérdezte, hogy "milyen erősségű a fájdalmam?"mondtam elég erős...erre ő azt mondta akkor nem félt a szüléstől, mert akkor jól bírom majd a szülési fájdalmat

Hát a kettő egymástól nagyon nagyon messze áll

nekem a szülés borzasztó volt....(de megérte és bármikor végig csinálnám)

de összehasonlíthatatlan a két fájdalom

2012. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A mensi első napja nálam gyógyszerrel indul... Ennek ellenére a szülést elég jól viseltem a körülményekhez képest, bár baromira fájt...
2012. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a mensi görcsöknek sőt volt vesegörcsöm is,de semmi hasonlatot nem tapasztaltam csak a jóslóknál,de ami nagyon fáj az a tolófájás. Olyan érzés mintha kakilni kéne de hatalmasat és nem jön ki de majd szétrepedsz.. Nekem nagyon fájt,pedig nekem is azt mondták hogy a vesegörcs hasonló,hát nem.. :S Viszont a végeredmény kárpótol! :) Gyors szülést és kitartást!
2012. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2012. jún. 25. 16:16
 7/17 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,amit doki mondott és valószínűleg igaza is volt,hogy akinek fáj a mensis görcs,annak a szülés is iszonyatos fájdalmas,pedig bíztam az ellenkezőjében:) akinek viszont nincsenek a mensi alatt görcsei,egészen jól bírják,pechünkre...nekem mindig is fájt a mensi görcs,méghozzá nagyon,biztosan ismerős az apranax...indított szülés volt,hamar ment,fájdalomcsillapító nélkül,azt hiszem legközelebb,ami januárban lesz,szerződtetek egy anesztest!!
2012. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is mindig szenvedtem a menstruáció első 1-2 napján, iszonyatos görcseim voltak. Magáról a szülésről nem tudok nyilatkozni, mert mindkét gyermekem császármetszéssel született sajnos. Viszont a vajúdás is iszonyatosan fájt, de a menszis görcs és a vajúdási fájdalom szerintem össze sem hasonlítható. Nekem mindkettő iszonyatosan fájt, de teljesen másmilyen fájdalom volt mindkettő.
2012. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem a menstruacios gorcsok nincsenek osszefuggesben a szulesi fajdalommal az viszont teny,hogy segit elviselni az embernek a szulesi fajdalmat.egy jo tanaccsal szolgalhatok csupan:erdeklodj a szulesznodtol a homeopatias modszerek utan.en 10szem tablettat szopogattam el vajudas kozben es kb. 10-15perc alatt keszen alltam a szulesre.
2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

oké, köszi!

megkérdezhetem, hogy neked mit ajánlottak, melyik homeopátiás szert?

2012. júl. 1. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!