Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Rigó Barbara (Kútvölgyi-Ma...

Dr. Rigó Barbara (Kútvölgyi-Maternity) ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Mit tudtok Rigó doktornőről?Mennyire alapos,kedves,természetes dolgokat mennyire preferálja?

Minden tapasztalat érdekelne.


Köszönöm



2012. jún. 26. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én majdnem nála szültem. A SOTE I.-en voltam még pár évvel ezelőtt. Nagyon-nagyon kedves, nyitott, természetes nő volt. Hogy milyen lehet szülésnél, azt nem tudom. Én emlékszem, előre tudtam, hogy császározni fognak és nagyon féltem a műtéttől. S ő leült velem beszélgetni és sokáig magyarázta, mi fog velem történni és próbált nyugtatni, hogy rendben lesz minden, stb. Szóval rendesnek rendes nő.
2012. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Egyszer voltam nála,nekem is szimpatikusnak tűnt.

Igaz,kellett várni rá vagy másfél órát,de utána alapos volt.

2012. jún. 26. 14:27
 3/17 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem,hogy mit jelent,hogy "majdnem nála szültél"?

Végül nem őt választottad?Vagy ügyeletes orvos volt,mikor szültél?

2012. jún. 26. 14:28
 4/17 anonim ***** válasza:
szia én hozzá járok és nála is fogok szülni decemberben. szerintem rendkivül jó orvos lelkiismeretes és mindig nagyon kedves én csak ajánlani tudom.
2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja, és a természetes dolgokat preferálja, pld. gátvédelemmel lehet nála szülni, vagy császár után is bevállalja a sima szülést.


Első vagyok egyébként, és kérdésedre válaszolva azért nem nála szültem, mert terhességi cukorbetegség miatt átkerültem a SOTE I.-re. Az utolsó 2 hónapban ott kellett bent feküdnöm, és értelemszerűen ott is szültem egy szintén szuper aranyos dokinál.

2012. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jaj de hülye vagyok!!! Bocs, felejtsd el, amit a gátvédelemről és a sima szülésről írtam. Összekevertem mással. :( Sajnálom.
2012. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik Válaszoló!

Írnál kicsit róla és a klinikáról is.

Mennyire preferálja a természetes dolgokat?

Szakmailag alapos?

Elérhető telefonon?

Milyen a kórház?

Köszi szépen!


Kedves Utolsó!

Köszi Neked is,és gratula a babához.Megkérdezhetem kinél szültél a SOTe-n?

2012. jún. 27. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:

szia!

a klinika nagyon szép minden tökéletesen tiszta kultúrált mindenki nagyon kedves teszem hozzá egyáltalán nem olcsó de szerintem minden pénzt megér. nekem volt ott egy méhsövény műtétem is amit a doktornő vett észre és ő is műtött meg. nagyon sok helyen voltam már de ezt még sehol nem vették észre pedig születésem óta ott van. a doktornő nagyon kedves mindig elérhető ha nem veszi fel a telefont sms-re mindig válaszol. nagyon alapos és minden részletre figyel. a szüléssel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni. de ugy hallottam hogy az először szülőknél nem annyira preferálják a gátvédelmet ez mondjuk engem speciel nem annyira zavar. de maga az egész klinika és az ott dolgozók is nagyon korrektek. csak ajánlani tudom ha meg tudod engedni magadnak. nekem sincs pénz a bőröm alatt de nem sajnálok egy forintot sem amit ott ki kell fizetni. a szonográfus nő vérprofi. tényleg csak jót mondhatok az egész klinikáról.

2012. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a részletes leírást!

Be is jelentkeztem péntekre a doktornőhöz.

:)

2012. jún. 27. 23:38
 10/17 anonim ***** válasza:

A SOTE-n Dr. Demeter Attilánál szültem. Egyébként a Rigó doktornővel ők jó viszonyban vannak, ismerik egymást.

Demeter Attiláról is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.

2012. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!