Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan biztositót ahol...

Létezik olyan biztositót ahol fizetnek szülésért?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen akkor melyik és megyit kell havonta fizetni és megyit fizetnek a szülésre?
2009. júl. 8. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


www.uniqa.hu-n Med Help biztosítás alatt találod.

3 féle csomag közül választhatsz...

Fel van tüntetve, hogy mennyi a havidíj, mennyit kapsz szülésért és mennyi a kórházi napidíj.

VISZONT! a szerződéskötés napjától számítva 1 évnek el kell tellnie, ha nem tellt le az egy év, akkor nem kapsz semmit.

Remélem, tudtam segíteni.

2009. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi! az előbb hülyeséget írtam. Mert a havidíj nincs feltüntetve a táblázatban. Életkortól függ, mint minden mbiztosítónál. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha max 30 körüli, akkor standard csomag havi 4000 Ft. körül van.
2009. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok!De már terhes akkor már nem fizet?Máshol terheseknek nincs valami lehetöség?
2009. júl. 8. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, akkor ez nem fizet semmit. Én csak ezt a fajtát ismerem, a többi biztosítót nem. Esetleg keress rá a neten.
2009. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy találsz ilyet, a biztositók nem szeretik a már meglévő "kockázatokat".
2009. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem van 2 biztosításom is,de a terhességgel kapcsolatos dolgok kizáró okok.
2009. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ING és az Aegon tuti nem fizet. Szinte minden nő készül arra, hogy egyszer szüljön, igy ezt valóban nem szeretik a biztositók.
2009. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Provident-nél van,az fizet ha császárral szülsz.

De erre a terheségedre már nem fizet csak a következöre.

2009. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!