Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kitágult, lógó...

Kathrin01 kérdése:

Szülés után kitágult, lógó lesz a has bőre? Mikorra kapja vissza eredeti formáját?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat, vélemény érdekel.
2009. júl. 8. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ez attól is függ hogy mennyit hizol a terhesség allatt.Én nem sokat hiztam,és a hasamon a bőr semmit nem váltotott a szülés után.De viszont a sogornőm ő nagyon sokat hizott(mert sovány testalkatu volt)és most szült 2-hete és nagyon "csúnya" a hasa.Egyrészt maradt még hasa de persze az majd lefog menni, másrészt meg csikos lett a bőre ami lehet halványodni fog de ellmulni teljesen nem fog.
2009. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 kilót híztam (60-ról 80-ra) amit már le is fogytam 2 hónapja ráadásul császáros vagyok de a vágáson kívül semmi baja a hasamnak. Nem olyan feszes mint volt de még így sincs vele baj. Viszont a melleim....mint a vizsla füle. Még szoptatok de már most olyan.

5 hós anyuka

2009. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már kétszer szültem, másodszor 4 hónapja, szoptatok, szülés után két héttel ugyanannyi kiló voltam mimt a terhességem előtt és még most is annyi vagyok , mégis a hasam az borzalmas.

Nagyobb mint volt (soha nem volt lapos hasam), olyan lötyögős, rezgős mint a puding.

Pedig minden ruhám rögtön jó volt, nem értem, hogy ha nem maradt rajtam plussz kiló, mitől olyan a hasam.

2009. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Én terhesség alatt kenegettem dm-ben kapható babylove terhességi csíkok elleni zselével,hogy aztán ez segített-e vagy magától ilyen a bőröm,azt nem tudom,de semmi baja nincs,észre sem lehet venni,hogy szültem.Na persze a szülés után közvetlenül puha és nagyobb volt még a hasam,de 3-4 hónap,és teljesen normális lett.
2009. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23:03- as vagyok

Terhességi csíkjaim nincsenek.

2009. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem, maradt rajtam szülés előtthöz képest még mindig 4 kiló, a hasam úgy néz ki, mintha folyton fel lennék puffadva (mert fel is vagyok). Reggel egész ok, nap végére, mintha x hónapos terhes lennék. A nőgyógyászom azt mondta, ez a kinyúlt hasizom miatt van (nagyon nagy hasam volt), tornával és használattal vissza fog állni, illetve császáros voltam, ott ugye megkeverik a beleket is, azok is még rendezik magukat hónapokig állitólag. Úgyhogy nekem marad a türelem meg a nem megerőltető de testmozgás, hogy visszanyerje hasizmom a tónusát. A bőr nem lóg rajta egyáltalán, amúgy normálisan néz ki, a hosszanti csik még nem kopott le, de halványul, striák nekem nem a hasamon vannak, és csak szülés után jöttek ki, előtte nem voltak egyáltalán (most mellen és combon vannak).
2009. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!