Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés először a kézben...

Milyen érzés először a kézben tartani a babámat szülés után?

Figyelt kérdés
Lehet hogy kicsit bután hangzik a kérdés de nagyon kiváncsi vagyok, hogy ti mit éreztetek mikor megfogtátok először a babátokat. 33 hetes vagyok, első babás és már nagyon várom ezt a pillanatot. Igaz, egy kicsit félek azért a szüléstől.:)
2012. júl. 1. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet leírni azt az érzést. 19 óra vajúdás után megváltás volt mikor a hasamra tették :) Az első mondatom: megvagyunk? Nem hiszem el, megcsináltuk, itt van Ő. Neeem ő nem az enyém, nem hiszem el h itt van velem. És csak feküdtem az ágyon és remegtem mint a kocsonya, akkor jött ki rajtam az, h már 30 órája nem aludtam, 19 órát szenvedtem, örültem, boldog voltam, és nagyon fáradt :)
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ezek után nem tudom, hogy hogy fogom addig kibírni:D Alig várom hogy én is átélhessem
2012. júl. 2. 18:39
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyönyörű!!!

Lehet, hogy fáj a szülés, de amikor kibújik és megszűnik minden fájdalom, akkor olyan euforikus érzés lesz úrrá rajtad, amit talán még sosem éreztél!

Ott lesz egy új élet, aki belőled van. Akit te tápláltál, vigyáztál rá és óvni fogod, míg élsz.

Belőled fog táplálkozni, minden mosolya könnyet csal a szemedbe és fogalmad sem lesz, hogy hogyan tudtál idáig nélküle élni.

2012. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!