Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amiatt javasolhat császárt a...

Amiatt javasolhat császárt a doki, mert nagy a baba a mama mérteihez képest?

Figyelt kérdés
3900 g-ra saccolta a lányom az ultrahang még szerdán. Vékony testalkatú, keskeny csípőjű vagyok. Feje van lent. Javasolhat doki császárt? Ilyen testalkattal mekkora babát szültetek természetes úton? 39+1 hkm
2012. júl. 1. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En 3950g es 58 cm hosszu, 37 cm fejatmeroju babat szultem 10 honappal ezelott. 52 kg voltam terhessegem elejen es 158 cm magas vagyok. Nekem nem volt fogadott dokim, ugyeletesnel szultem, termedzetes uton. Igaz, borzasztoan megszenvedtem , 17 orat vajudtam, tobb mint 1 oras volt csak a kitolas. Barmennyire is ragaszkodtam mindvegig a sima szuleshez, amikor mar ugy ereztem, hogy nem birom tovabb, kertem hogy csaszarozzsnak meg, de nem tettek. En ugy tudom, hogy komoly indok kell, ahhoz hogy megcsaszarozzanak, de ha jol tudom a krskeny csipo is egy ilyen indok (nekem nem volt nagyon keskeny a csipom, inkabb atlagos).
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, amiatt nem fognak. 155 centis ismerősöm 4 kilós fiát megszülte simán, nagyon gyorsan. Igaz, haramdik baba volt, de az első 2 is 4 kiló körül volt. Őket picit nehezebben, de nem vészesen.

Ha elhúzódik, és úgy látják, nem fog menni, akkor úgyis betolnak, de emiatt nem vágnak bele már úgy, hogy császár, pláne hogy a becslés is gyakran téved.

2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt lett császárom. 3600gramm és 56cm volt a lányom. Én meg 159cm vagyok.
2012. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Téraránytalanság miatt császározhatnak.

Barátnőmet tavaly emiatt császározták. nagyon ragaszkodott a sima szüléshez, de a baba feje majdnem beszorult, úgyhogy császár lett a vége. 3500g körül volt a baba, átlagos méretű, de a csajszinak kis keskeny a csípője, nem fért ki a pici.

2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Téraránytalanság miatt lehet császár, de lehet meg is tudod szülni! Nekem az első dokim mondta, h csak császár, persze az több pénz lett volna neki! Átmentem más dokihoz, 45kg, 167cm-ről indultam! 15kg plusszal mentem szülni, ami szinte nem is látszott! 39.hétre 2640grammal és 50cm-el született a lányom, és előtte 2 héttel 3000grammra saccolták! Örülök, h nem lett császár! :)
2012. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm 50 kg és 150 cm, a baba 3,8 kg lett. 26 órát vajúdott, majd megkérdezte a doki, hogy hányas a lába (ez komoly, állítólag nem mindegy.) 34-es, aztán inkább megcsászározták.
2012. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Téraránytalanság miatt lehet császár, de ezt nem a vékony csípő, testmagasság adja meg, hanem a csípőcsont távolságai, amit tudnak mérni is kérdéses esetben. Sok pici, vékony nőnek normális a medencéje, és átlagos testalkatnál is lehet probléma amúgy.
2012. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen. Akivel egy szobában voltam szülés után neki is pusztán emiatt hogy vékonyabb testalkatú (de azért annyira nem volt egyébként vékony szerintem inkább biztonságra játszott a dokija, meg a csaj se ragaszkodott a hüvelyi szüléshez, sőt)császáros lett a babája. 3900 ra tippelték, 3800 lett, az szerintem nem olyan őrült nagy, de ők tudják.

Ja és nem relatív téraránytalanságról volt szó mert nem méregettek a csípőjén semmit hogy kifér e a baba és csak így ránézésre meg ezt nem lehet megállapítani szerintem.

2012. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
163cm 56 kg vagyok keskeny csípőm volt de a terhességem alatt úgy ahogy kell természetes módon szélesedtem-tágultam.nagyon fájt a csontom és egy 4500g-mos babát szültem. nem volt könnyű de minden rendben volt :)egészségesek vagyunk.
2012. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
szerintem javasolhat császárt. bátyáméknál is úgy volt. orvos függő is. nekem azt mondta a dokim hogy olyan jó csípőm van hogy egy 5 kilós gyereket is simán megszülnék. végül 4080 gramm és 56 centi lett, de úgy nyomták ki belőlem és szakított mindent. hát ennyit erről...
2012. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!