Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már terhesen brutális...

Ha már terhesen brutális aranyerem van mi lesz szülés után? Nagyon félek, hogy nem jön helyre magától! Soha sem volt most jött ki a 33. héten a doki szerint a baba miatt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú, hát még vissza is húzódhat, de sajnos legtöbb esetben nem így van. Nekem terhesen kijött sajnos, és még csak nem is szültem, mert császároztak, de ennek ellenére is erősödött az aranyerem és meg is maradt, nem igazán jött helyre. Azóta is küszködök vele. :(

Ha nem fog elmúlni, akkor kérd egy doki segítségét!

2011. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mikor szültél, mióta van meg az arany ered?

Én most kenem, meg kúpozok+mosogatom...de néha úgy érzem nem használ semmi se feküdni, állni, ülni ez rettenetes!

A dokim azt mondta "ne foglalkozzak vele" majd szülés után rendbetetetem ha nem jön helyre magától...de hát fáj , hogy néha sírni tudnék! Miközben rettegek a szüléstől...

2011. aug. 16. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

10 hónapja volt császárom, és az első hónapokban még jobban kijött az aranyerem. Nagyjából fél év múlva javult a helyzet, én is kúpoztam meg kenegettem, de igazából újra és újra előjön időközönként (bár szerencsére most nem olyan erős, hogy ne tudjak ülni se).

Biztos, hogy fájdalmas neked, de valóban csak szülés után tudod majd igazán helyrehozatni, mert ki tudja mi lesz még szülés alatt. Készülj a legrosszabbra, és reméljük pozitívan fogsz majd csalódni!

2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy a terhesség 28. hetében jött ki.
2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Húhhh szóval semmi bíztató....:-(

A doki azt mondja (mivel nincs nem is volt szorulásom, próbálok egészségesen is étkezni) a baba annyira lent van, hogy az nyomja ezeket az ereket. Amikor kijött kb. 2 hétig szenvedtem mint egy kutya aztán kicsit javult a helyzet gondolom a kúp, krém stb. miatt de azóta is kezelem és most még újabbak jöttek ki! Nagyon elkeserítő!

Jobbulást neked, köszi a válaszaidat!

2011. aug. 16. 21:25
 6/8 betta55 ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel küzdök, de nem sok sikerrel!38.héten vagyok nekem is azt mondták, hogy a baba nyomta ki, de elég alaposan kint van!Ami nekem bejött,ha bekrémezed nyomd vissza, egy ideig bent marad és jó érzés!próbáld ki.Jobbulást kívánok!

2011. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szülés utáán még brutálisabb lett(még szülésznő szerinte is az volt)

Szülés után jegeltem, majd mastu krém+kúp.

2011. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi még a válaszokat!

Kedves betta55 azóta már én is körbekérdeztem a család "rutinos aranyereseit" és ott megtudtam amit Te is javasoltál, hogy nyomjam vissza. Na ezt megpróbáltam de néha sikerül néha nem...és nem tudom mikor miért?! De valóban ha sikerül akkor utána felüdülés! Sajna nem marad úgy sokáig:-( De küzdök igaz ma még vérzett is! Én a 36. héten vagyok de már annyira kimerültem a sok fájástól, nem alvástól (ja meg közben van egy 2 évesem is...) hogy el sem tudom képzelni, hogy lenne erőm szülni most!!! Ha nem felejted el írd meg nekem elmúlt-e szülés után a Tiéd ok? Remélem hamarosan elfelejtjük, hogy egyáltalán volt aranyerünk!!!

Kedves utolsó válaszoló neked elmúl a mastu-tól? Segített? Ezt lehet terhesen is haszálni nem tudod? Én a sperti kúpot használom a hemorid kenőcsöt (ez jó hűsít) éjszakára pedig a doki írt valami gyógyszertári kúpot amiből csak 1-et lehet 1 nap.

2011. aug. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!