Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten a SOTE II. Klinikán...

Budapesten a SOTE II. Klinikán akik szültek, mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónap múlva fogom az első babámat ott szülni, és szeretnék tanácsokat kérni, illetve tapasztalatokat olvasni, hogy tudjam, mire számítsak. Pl. hogy van-e fittball/bordásfal/kád, lehet-e enni és inni közben (ha igen, mit engednek meg), lehet-e sétálgatni közben stb.

Előre is nagyon köszönöm!


2009. júl. 9. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, válaszolni még nem tudok, de én is ugyanezekre lennék kíváncsi. Én is ott fogok szülni nov. végén. Én is köszi!
2009. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Rájöttem, hogy ezt a kérdést már a "szülés" témában lenne érdemesebb feltennem, ott kaptam rá 1 választ, még várom a többit. Itt tudod nyomon követni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. júl. 9. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mikorra vagy kiírva? Mi okt. elejére várjuk a babánkat, de ki tudja... Majd ha megszültél akkor leírnád a tapasztalataidat? A lényeg hogy minden eshetőségre fel vannak készülve, és nagyon profik. Ez a legfontosabb. Van dokid?
2009. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Én szept. végére vagyok kiírva, van fogadott dokim, de szülésznőm még nem. El szeretnék menni egy szülőszoba látogatásra, és szeretnék fogadott szülésznővel szülni- megnyugtató lenne, ha tudnám, hogy tényleg ránk fog nézni a nagy napon.

Ha van új infom, megírom itt, jó? Ha esetleg tudsz a klinikáról, orvosokról, szülésznőkről, megírnád Te is? Köszi!

Boldog babavárást!

2009. júl. 13. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!