Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezek már a szülés...

Péntek judit nikolet kérdése:

Szerintetek ezek már a szülés előjelei?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok második babámat várom!

Nagyon sokat fáj a szemérem csontom sokszor menni is alig bírok,fáj a derekam néha megy a hasam is! Nagyon furán érzem magam de ez lehet hogy a meleg miatt van inkább, nagyon ingerlékeny vagyok minden idegesít!!! Holnap megyünk első nstre! Kiváncsi leszek mit mondanak mert azt vettem észre hogy kicsi lánykám sokkal kevesebbet mozog mint eddig!!! Néha vannak ilyen mensi szerű görcseim is de ezek elmúlnak mindig,(jóslófájások) Elvileg július 25 re vagyok kiírva de védőnénink szerint hó közepére meglesz.... A hasam is már nagyon lent van néha azt érzem leszakad!!!! Szerintetek mennyi rá az esély hogy most rendesen szülhetek mert az első császáros volt.


2012. júl. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igazán ahogy én a császáros mamiktól olvasom, itt a doki véleménye a döntő term,szülés ügyben, h milyen a varrat , hegtávolság...stb.

De amúgy a szülés....Hát...mit írjak neked, mi biztatót? Én okt. 30-ra voltam kiírva, azt hittem már a hónap közepén meglesz, lent is volt a hasam, mindenem fájt, ...és 3 napot túl is hordtam :S

De ettől lehet hogy már holnap mész szülni....

2012. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt,hányingerem és hasmenésem volt 2-3 napig.
2012. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!