Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Feltűnt másnak is milyen...

Feltűnt másnak is milyen sokan szülnek mostanában? Vagy ez az átlagos?

Figyelt kérdés

Nálunk Kecskeméten mindig dugig van az NST, meg ahogy hallom a szülőszoba is. Rengeteg hatalmas nagypocis :-)

Ez mindig is így volt/van, vagy most tényleg többen lennénk?


2009. júl. 9. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember mindig pont azt veszi észre, ami őt is érinti. Majd ha oviba mentek, azt érzed, mindenki beiskoláz, később meg mindenki ballag. Ez már csak így van! 80 évesen pedig azt kiabáljuk, hogy "bezzeg a mi időnkben!". Eddig nem jártál NST-re, tehát nem tűnhetett fel, és a nagypocakosok nyilván nem az urologián ülnek:-)
2009. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahol Én szültem, abban a kórházban naponta 5-6 baba születik, plusz egy tucat várandós anyuci fekszik a kórházban. Egyetértek az előző válaszolóval, mindig az tűnik fel az embernek, ami Őt is érinti.
2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A mi városunkba tényleg többen szülnek mostanában.Lehetn hogy több volt az áram szünet:)))
2009. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg többen szülnek. Azt szoktam mondani, hogy kilinccsel terjed a terhesség :)

A múltkor valami közértben úgy 15 pockos mamát számoltam össze.

Előtte meg a DM-ben csak babakocsisok álltunk sorba, de vagy 10-en :)

2009. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A múltkor kérdeztem egy szülésznőt, hogy átlagosan hányan szülnek a kórházban egy héten és azt mondta, hogy naponta legalább 1, de van, hogy 3 is. :) Januárban pl: 100 szülés volt.
2009. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem, aznap hajnalban elsőként mentem be a kórházba, de mivel jó sokáig vajúdtam, közben hatan is megszülték a babájukat, mire az enyém végre hajlandó volt kidugni az orrát hetedikként. A hatodik babasírásnál már egy kicsit morcos voltam:))) Na akkor éreztem azt, hogy milyen sokan szülnek mostanában:))))

De egyébként mondták a kórházban (Kistarcsa), hogy dupla annyi szülés van, mint ahányra a kórházat tervezték, mert megnőtt a kórházhoz tartozó terület, de a kapacitás maradt a régi. Szóval nem szülnek többen, csak zsúfoltabb a kórház, és úgy érzi az ember, hogy mindenhol csak kismamák tolonganak...

2009. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én is kecskeméti vagyok. Én majd csak szeptemberben fogok szülni. Te? Kisfiú? Kislány? Nekem fiú.

30hetes km

2009. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legkésőbb jövő héten megszületik a fiam!
2009. júl. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!