Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Egerben szültek mostanába...

Akik Egerben szültek mostanában! Hová kell menni, ha elfojt a magzatvíz? Merre van a szülészet azt sem tudom!

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Évekig Egerben laktam, de nem szültem ott.

Azt tudom, hogy a már megszületett babák és anyukájuk az új részen vannak az 1. emeleten. De hogy a szülőszoba hol van? Nem volt ismerkedés a szülőszoba hangulatával? Testvéremnek (nem Egerben) volt ilyen, én még előtte állok a kis pocaklakónkkal.

Szerintem a legjobb, ha bemész a kartonozóhoz, ott majd segítenek merre tovább. Max. ha hosszú a sor és úgy érzed nincs több idő, kiáltsd el magad: "Segítsen valaki, mindjárt szülök!"

2012. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 emelet,jobbra.Ki van írva hogy szülőszoba és csengetni kell(legalábbis ha este mész)Nem az új részen hanem ha a patak felől mész,át kell menni az udvaron,(az új rész folyosóján keresztül)a bal oldali épületbe.Remélem érthetően írtam,de ha mégsem ott biztosan útba igazítanak
2012. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy a 2. válaszóló írta ugy van
2012. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!