Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity Magánklinika (Kútvöl...

Maternity Magánklinika (Kútvölgyi) -ba jár közületek valaki?

Figyelt kérdés

Jó és kevésbé jó(ha van) vélemények is érdekelnek a klinikáról.

Felszereltség,orvosok,szülésznők,nővérek,fontos és kevésbé fontos tudnivalók.

Megköszönöm ha orvost is javasoltok!



2012. jún. 27. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

a klinika nagyon szép minden tökéletesen tiszta kultúrált mindenki nagyon kedves teszem hozzá egyáltalán nem olcsó de szerintem minden pénzt megér. nekem volt ott egy méhsövény műtétem is amit a doktornő vett észre és ő is műtött meg. nagyon sok helyen voltam már de ezt még sehol nem vették észre pedig születésem óta ott van. a doktornő nagyon kedves mindig elérhető ha nem veszi fel a telefont sms-re mindig válaszol. nagyon alapos és minden részletre figyel. a szüléssel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni. de ugy hallottam hogy az először szülőknél nem annyira preferálják a gátvédelmet ez mondjuk engem speciel nem annyira zavar. de maga az egész klinika és az ott dolgozók is nagyon korrektek. csak ajánlani tudom ha meg tudod engedni magadnak. nekem sincs pénz a bőröm alatt de nem sajnálok egy forintot sem amit ott ki kell fizetni. a szonográfus nő vérprofi. tényleg csak jót mondhatok az egész klinikáról.

én Rigó Barbarához járok és nála is fogok szülni decemberben

2012. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Annyi pénzért még szép, hogy kinyalják a hátsód. Minek a kérdés?


Amúgy még nem magánkórházként szültem ott kétszer és miattuk lett fogyatékos a gyerekem.

De a pénzesekkel emberien bánnak, ne aggódj, a maradék dögöljön meg.

2012. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! Mi is oda járunk a 28-dik héttől kezdve. Nagyon megvagyok elégedve mindennel. Minden konzultáció előtt alaposan 4D uh-val átnézik a magzatot, és mindenről írásos feljegyzést kapsz. Rajta van minden adat, még mi hozzá nem értők is eligazodnak rajta. Az uh követően megyünk mindig prof. Dr. Papp Zoltánhoz. Ő is nagyon kedves, alapos és segítőkész. Őt nyugodt szívvel tudom ajánlani, amúgy ő a klinika igazgatója is.

Mikor őket választottuk alaposan körbejártuk a dolgokat. Nem a kedvesség és a külcsín számított, hanem az alaposság, és a nagyfokú szakértelem. Megéri a pénzt amit kérnek cserébe!

2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak pozitívan tudok nyilatkozni...minden értelemben!

Mindenki rendkívül készséges és szuper hozzáértőek!

Itt tényleg odafigyelnek rátok!

Ha bármire kiváncsi vagy írj nyugodtan...

Üdv!

2012. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!
2012. szept. 17. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Végül nem a klinika mellett döntöttem:

-mindig nagyon sokat kellett várni,min.30 percet,de volt,hogy 2,5 órát ültem egy vizsgálatra várva.Ami nem lenne probléma,hiszen biztos szükség volt máshol az orvosomra,de egy telefont/smst elvárható lett volna a recepciótól

-az sem tetszett,hogy külön kell menni az uh-ért,és aztért is mindig sorban állni

-a végső ok pedig maga a "szülés" lett volna:A klinikán protokoll az első szülőknél a gátmetszés,a kitolásos szakaszban csak az ágyon lehet feküdni,és nem igazán támogatják az alternatív lehetőségeket(pl.nincs kád) sem.

Végül augusztus 29-én a Telki Klinikán,Varsányi Hajnalka doktornő segítségével született meg a kislányom.

Gátvédelemmel,természetesen,nagy-nagy odafigyeléssel a doktornő/szülésznő részéről.

A magam részéről össze sem tudtam hasonlítani a Maternity által végzett terhesgondozással.Soha egy perc csúszás,kedvesen fogadtak,ha kell egy órát is bent tölthettem a rendelőben minden kérdésemre választ kapva.


A Maternity szerintem tökéletes,ha egy éves vizsgálatra mész,de számomra túl személytelen/modoros volt.

Köszi,azért,hogy megosztottad a tapasztalatodat:)

2012. szept. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!