Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni hüvelyi szülés...

Császár utáni hüvelyi szülés más orvosnál?

Figyelt kérdés

Anyukák! Van köztetek olyan aki császáros szülés után, orvost váltott és a következő babát hüvelyi úton szülte meg? És most egy "lerágott" kérdés, kérés....: Tudtok olyan szülészt ajánlani aki a terhesgondozások alakalmával csinál UH-t (rendelkezik ezzel a vizsgával)? Ki, hol, milyenek a tarifák stb stb....

Köszönöm szépen!


2012. júl. 5. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Éééés igen!:)

Első babám császárral szültem fogadott dokinál,másodikat simán szültem az éppen ügyeletesnél.Időközben házat vettünk és egy autót,már nem engedhettem meg magamnak a doki luxust,de jobban jártam.És nagyon klassz volt az ügyeletes doki,olyan rendes volt és figyelmes,és segített nyomni,levegőt cserélni,bíztatott és a végén majdnem jobban örült,mint én.:)Ajánlani tudok orvost,ha leírod merre laksz,mert Miskolcit ismerek Pestit nem;)

2012. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :)! Köszi a gyors választ, örülök, hogy pozitív véleményed van erről, ez biztató!! :) Igazad van, nem írtam, hogy Bpesten keresek orvost!
2012. júl. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!