Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült Dr Kosztin Árpádnál...

Aki szült Dr Kosztin Árpádnál mostanában mi a véleménye róla és mennyit kért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nem szültem nála, de ha minden jól megy, akkor 1-2 héten belül fogok. Ha gondolod majd leírom a tapasztalatokat. Amikor rákérdeztem, hogy mennyi is nála a szülés, ő azt mondta, hogy ilyenekről nem szokás nála beszélni, őszinte lesz, ha kap borítékot elfogadja, de amúgy nincs tarifája, mint sok dokinak.

Hányadik hétben vagy? Hova jársz rendelésre?

2009. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia Most 21 hetes vagyok,és érdekelne a véleményed és te mennyit szánsz neki a szülésért,ha nem túl tolakodó a kérdésem!?Köszi a válaszodat könnyű szülést és jó egészséget neked és a babának!!!!
2009. júl. 28. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm szépen!

Hát nem tudom, hogy mennyit fogunk neki adni. Ezt majd a szülés után döntjük el. Én választottam szülésznőt is, akivel együtt szokott dolgozni a Kosztin, ha jól tudom neki van tarifája(30.000) de azt még konkrétan nem kérdeztem meg tőle. Én kb. két hónapja járok a Kosztinhoz, előtte egy tbányai dokim volt, nála 80.000 lett volna a szülés. Ezért úgy gondoltuk a párommal, ha minden rendben lesz a dokival, normális lesz meg ilyenek, akkor ő kap 50et, a szülésznő 30at, és akkor ott vagyunk mintha a tbányainál szültünk volna. Csak a Kosztin 100szor normálisabb doki. Eddig legalábbis :)

Te hova jársz hozzá rendelésre? Mi Komáromba.

Szép babavárást!

2009. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia köszi a gyors választ!Mi is Komáromba járunk lehet már találkoztunk is:-)!Én is 50 -re gondoltam szerintem az reális!Nagyon jó Doki a Kosztin én meg vagyok vele elégedve!!!Ki a szülésznő akivel dolgozik vagy nem tudod a nevét?Mikor fekszel be a kórházba?Gondolom nem kell a kiírt időpont előtt!Majd írj ha tudsz szia!!
2009. júl. 30. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű találkoztunk már akkor. :) A szülésznő neve Diószegi Éva, aranyos kis csaj, ha gondolod meg tudom adni a telefonszámát. Nekem is a doki adta meg. Ő ajánlotta. Felhívtam, mondtam neki, hogy szeretném ha ott lenne a szülésnél, mondta hogy persze, szívesen. Nem kell a kiírt időpont előtt befeküdni. Bár én kicsit izgulok emiatt, de a doki viccesen megnyugtatott, hogy ne aggódjak, eddig mindenki felért. Mi Tatán lakunk.

2009. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is attól félek ,hogy nem érünk fel Pestre időben,de nekem első szülés lesz úgyhogy valószínű nem megy le fél óra alatt!Azért is izgulok,hogy ne legyen rossz idő csúszós az út stb...meg ne a legnagyobb hóban kelljen felutazni!!!

Decemberben fogok szülni úgyhogy nagy az esélyem a hófúvásra!A szülésznőt még megbeszélem a párommal és utánna még írok ide!!!vigyázz magatokra szia!

2009. júl. 31. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát igen, télen biztos izgalmasabb lesz, mint most, mert nekünk csak a dugók miatt kell aggódnunk. De igazából már amiatt se, mert csütörtökön mi már babázni fogunk:) Ma vizsgált a doki, és közölte, hogy bő 3 centire nyitva vagyok, és ha addig nem történik semmi, akkor találkozunk csütörtökön 3 óra körül a kórházba, és szülünk.Tehát burkot repeszt. Hát örültem is meg nem is, mert én úgy képzeltem el, hogy majd jön a bébi amikor akar, bepattanunk a kocsiba és nagy izgalmak közt irány pest:))

De hát így is jó lesz, legalább már a karjaimban tarthatom:))

Ha sikerült beszélni a pároddal, és kell a szülésznő száma, szívesen megadom, de igázából van még időtök eldönteni!

Meg jövöhéten, ha már olyan állápotban leszek:) megírom milyen volt a kórház meg úgy az egész.!

Addig is vigyázz magatokra!

Szia

2009. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon örülök,hogy mész szülni bár csak én is ott tartanék már:-)!Szerintem így is nagy élmény lesz ez nektek ebben biztos vagyok,és még az is lehet beindul még ma a szülés,de úgyis nagyon izgalmas lesz!

Én ma megyek a dokihoz remélem csinál ultrahangot mert már olyan rég láttam a kisfickót!Sok szerencsét nektek holnapra könyű szülést kívánok és jó egészséget!!!Majd gondolok rátok holnap!!!!szia

2009. aug. 5. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem, problémamentes, szép szülésetek volt! Én is náluk szültem még 2008. szeptember 12-én. Ha újra teherbe esnék is az Árpinál szülnék, de nem az Évánál. A kitolási szakban volt csak velem, utána este még lejött a kórterembe, megkapta a borítékot és azóta sem láttam. Én nem kérdeztem meg egyiküket sem, mennyi a tarifájuk, megfogadtam, nem lesz piaci áru a szülésem. Árpi 80-at, Éva 30-at kapott. Vagyis annyit, amennyit "kellett" kapnia. Akkor meg pláne nem vágom, miért nem nézett rám utána egyszer sem.

2009. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát elfelejtettem jönni szülés után:) Most hogy keresgéltem valamit, belefutottam ebbe a fórumba és akkor esett le, hogy már eltelt egy kis idő:):)


Remélem szép és könnyű szülésed volt:) Nekünk úton van a kistesó és természetesen ismét az Árpinál fogok szülni, ha minden jól megy és minden rendben lesz, akkor kádban:) Legalábbis ezt tervezem:)


Második válaszadó:

Most mi sem fogjuk felfogadni az Évát, nálam is kb. az volt a helyzet, hogy a kitolásnál ott volt, meg lejött a borítékért aztán szevasz.

Remélem majd egy normális szülésznőt fogunk ki.


Remélem még jártok erre és látjátok majd, hogy írtam:):)

2011. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!