Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukáktól kérdeznék...

Császáros anyukáktól kérdeznék: Nektek meddig tartott a hüvelyszárazság császármetszés után (ha volt egyáltalán)? Magától helyre állt?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam,még mindig nem rendeződött a dolog és már nagyon idegesít.Használjak síkosítót,mindenhol ezt hajtogatják,de az csak átmeneti megoldás.Műtét után 6 héttel megjött a menstruációm,4,5 hónapos koráig szopizott a kicsi,akkor azt mondták ha már nem szoptatok,visszaáll.Közel 5 hónapja és még mindig semmi változás.Próbáltam Femibion hüvelygélt (ph visszaállító)de semmi hatás...Sokkal szűkebbnek érzem,az együttlétek után sokszor ég,bizsereg a hüvelyem.Akiket a környezetemben kérdeztem,azt mondták tudják milyen ez,majd visszaáll....mégis mikor?Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. júl. 5. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem függhet attól is, hogy mennyire van kedved hozzá (kialvatlanság, stressz... stb.). Próbálkozzatok hosszabb előjátékkal ill. kipróbálhatod a hüvelyflóra pótlást (gyógyszertár).
2012. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 és fél éve császároztak,és bizony most is előfordul. Síkosító nélkül nem is menne a dolog!:(
2012. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éve szültem és 1,5 hónapja, mindkettő császáros szülés volt. Első gyermeket 6 hónapig tudtam szoptatni, most a másodikat sajnos nem lehet mert olyan gyógyszert szedek ami mellett nem engedik. Mindkét szülés után azonnal helyreálltak a dolgok, már ami a szárazságot illeti, nekem nem volt egyáltalán. Annyi, hogy most a 2.szülés után kicsit szűkebbnek érzem a hüvelyt, de pont ma voltam a 6 hetes kontrollon, azt mondták, minden rendben.
2012. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez inkább pszichés eredetű probléma, tehát ilyen gyökeret keress a dolog mögött, és ezt próbáld magadban vagy segítséggel rendezni.
2012. júl. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az ,hogy a párom külföldön dolgozik és 3 hetente jön haza,akkor is pár napra.Szóval eléggé kívánom,egyébként is kicsit nimfomániás vagyok,imádom a szexet,éppen ezért is zavar.
2012. júl. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!