Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasszorítót császáros használh...

Hasszorítót császáros használhatja ülve?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én használtam 6 hétig csak éjjel nem volt rajtam. Nagyon sokat segített.
2009. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én éjjel nappal hordtam.
2009. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hordani has szorítót? Nem lesz belőle kellemetéenség? Az orvos mondta, hogy lehet hordani? Bocs a sok kérdésért...
2009. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért? Császáros nem hordhat? akkor hogy fog lemenni ez a hordó? a Szomszéd megkérdezte, hogy még nem szültem meg?
2009. júl. 10. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint! Ne is mondd! Tőlem is ezt kérdezték meg és totál kiakadtam rajta. :(

Csak aggódom, hogy nehogy baj legyen belőle, nehogy összenövés legyen vagy valami baj...

2009. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mi tudna összenőni?
2009. júl. 10. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Belső dolgok! Nem tudok én se konkrétan, de hallottam valakitől! Járjunk már utána! Jó?

Mert engem idegesít ez!

2009. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasleszorító bugyit hordtam 6 hétig, nagyon jó volt, csak azt sajnáltam, hogy a kórházban még nem vettem fel. Szerintem minden pozícióban használhatjuk.
2009. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki éjjel nappal hordta.Lement tőle a hasam.Azóta kétszer voltam hasi ultrahangon és minden rendben.

Nem okoz összenövést.

Császárosoknak sokkal jobb is, mert tartja a hasfalat és nem fáj annyira a seb, jobban tudsz mozogni.

2009. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én viszont ezt találtam:

Kérdés:

Normális-e az, hogy hónapokkal császármetszés után a hasam még mindig nagy és olyan furán a mellem alatt is. Mindenki szerint nagyon furcsa, mintha még állapotos lennék. Nekem méhösszehúzódásaim nem voltak, mert a baba nagysága miatt 3,85 kg és az én magasságom és méreteim miatt nem indították meg a szülést (magától, pedig még nem indult meg a kiírt időpont után 1 héttel sem), konzultáció rögtön a műtét mellett döntöttek. Has szorítót fogok most már használni sajnos senki nem mondta, hogy azt használjak, de van erre valami gyógyszer is vagy csak a torna? A kórházban nyomták az emberbe a méhösszehúzókat. Jelenleg is szoptatok, így az aktív fogyókúra kizárva, sokat nem eszem de a mostani étkezésemet csökkentettem egy hétre, az eredmény az lett, hogy nem volt tejem és tápszerpótlás kellett.Mit csináljak? Kicsit elkeserítő a helyzet...

Válasz:

A szoptatás csökkenése után ésszerű diéta és masszív hasizomfejlesztő torna a tanácsos. A hasszorító inkább káros: leveszi a hasizmokról a terhet, tehát egy idő után még annyit sem fognak tartani. Álljon vissza a normális menstruációs ciklus, sportoljon, éljen aktív életet. És azért abba nyugodjon bele, ha minden nem áll vissza az "eredeti" szintre. A helyzet éppen nem reménytelen...

Dr. Nagy László



Most legyünk okosak

2009. júl. 10. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!