Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalt anyukák! Igaz,...

Tapasztalt anyukák! Igaz, hogy szülés után akarva-akaratlanul "gázok" távoznak belőlünk, amit nem tudunk megakadályozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz. De ez egyáltalán nem ciki, hát ez van, nem lehet mit tenni.
2009. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem emlékszem ilyenre, de ha így lett volna(vagy így volt)nem tűnt fel, meg ott a kutyát nem érdekli. Téged sem fog!Bár én ugyanerre gondoltam szülés előtt, meg hogy be ne kakiljak:)De a beöntés miatt az utóbbi kizárva szinte.Ne is gondolj erre:)
2009. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ez a gyermekágyas osztályon szinte természetes, és akinek a gátja össze van varrva az nemigen tud mit kezdeni egy kis szellentéssel. És mivel gyakori dolog, senkit sem érdekel.


Kétgyermekes anyuka

2009. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet, egy sima és egy császáros szülés után.
2009. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

igen

de nekem szülés előtt is volt akaratlanul

már egy pár napja a kórházban feküdtem, vártam a "sorom" és éjszaka erre keltem fel, hogy távozott a szél

nagyon szégyelltem magam, de nem keltek fel a szobatársaim

(vagy csak úgy csinálták, mintha nem hallották volna) :)

2009. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes.császárral szültem és egy két napig nálam is távoztak a gázok:) meg a szobatársaimnál is. ezen ne izgulj. én kimondottan örültem neki mert kakilni nem tudtam és ez igencsak megkönnyebbülés volt:)
2009. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is voltak puki. Én szülés után másnap kaptam valami olajat h tudjak kakilni és annak tudtam be. Cikinek éreztem, de senki nem törödtt vele.
2009. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég kellemetlen.. Gondolom a beleknek is rendeződniük kell. Én sűrűn jártam wc-re (emiatt is), de azért a szobában próbáltam visszatartani, és alig vártam, hogy hazajöhessek :-)
2009. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát majd meglátjuk h mi lesz ..... :)
2009. júl. 11. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor már nem fog érdekelni
2009. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!