Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tenyleg nem eleg szules utan...

Tenyleg nem eleg szules utan az ejszakai betet? Kell vmi nagyobb?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama, aki csomagjat kesziti
2009. júl. 10. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen! a TENA inkontinencia betétet javasolta a szülésznőm, abból is a szuper méretet. Vettem azt is, meg extra méretűt is, pár nappal későbbre.
2009. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem elég! Tena!
2009. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg a TENA a legjobb, de nekem az extra-extra nagyon durva volt! Nem tudtam használni, még a bugyimba sem tudtam betenni:-)) Elég a normál, majd az éjszakai sima betét.
2009. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett volna elég. Szerencsére már alapból Tena extrát vittem.Sőt, itthon mikor már enyhült a vérzés, elkezdtem éjszakai betétet használni, a párom meg mondta hogy dobjam ki azt a maradék fél csomag Tenát. Mondtam, hogy ne dobjuk még ki, sosem lehet tudni, és valóban. Újra jól beindult a vérzés...újra kellett a Tena.Szerintem ezt vigyél magaddal, lesz ott elég bajod,nehogy az keserítse meg a kórházban tartózkodást, hogy folyton átázol.

Sok boldogságot!

2009. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21:11-es vagyok, az való igaz, hogy olyan vastag a Tena extra, hogy a lábamat alig tudtam tőle összezárni, de ha az nem lett volna.... :-))
2009. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is olyat használtam, mint a Tena, csak a DM-ben Jessa nevezetűt. nagyon megvoltam vele elégedve

olcsóbb mint a Tena, ezért vettem ezt

2009. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt az always éjszakai, a kórházban elhasználtam két nagy csomaggal. Utánna itthonra elég volt a normál. Bár nem használtam Tenna-t, az always vszínűleg kényelmesebb a fentieket olvasva. De sztem ez egyénfüggő!
2009. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is always éjszakai volt 7 cseppes. Elég volt nekem is, 4-5. nap után már a normál is elég volt nekem is. De úgy látszik egyéni tényleg.
2009. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szégyen gyalázat,de nekem ez meg sem fordult a fejemben,hogy betétet vigyek:)Szerencsére ott adtak akkorát,hogy gondoltam is magamban,na ez egy lónak is elég lenne.Nagyot tévedtem.2-3 óra és úgy eláztam,hogy az ágyam is tocsogott.Szégyeltem is magam rendesen,de kedvesek voltak a nővérkék,mondták,ez sajna ilyen,bárkivel megesik.Szóval tényleg valami hiper szuper nagy betét kell:)
2009. júl. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hangsúly szerintem nem azon van, hogy mekkora a betét, hanem, hogy rendszeresen cserélni kell. a nagy betétet is ugyan úgy.sajna, szülés után sok betét elmegy. sokat kell cserélni, ha kell 2 óránkénk, neked is kényelmesebb...
2009. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!