Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek mikor beindult...

Mit éreztetek mikor beindult a szülés és még otthon voltatok? Izgalmas volt nagyon féltetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én abba a kategóriába tartozom, akinek fájásokkal indult a szülés.Arra nem nagyon volt időm, hogy izguljak, mert nagyon erősek voltak a fájások, és arra koncentráltam hogy kibírjam. De egyébként érdekes módon iszonyú nyugalom szállt meg (amit nem értek a mai napig sem), a párom teljes extázisban volt, és én nyugtatgattam két fájás közt, hogy nem kell kapkodni, meg ne menjünk még be a kórházba, mégiscsak jobb minél többet otthon lenni.Szóval még bepakoltam a hiányzó cuccokat a motyómba (egy csomó minden még így is otthon maradt, ebből látszik hogy azért agyban nem voltam teljesen ott), lezuhanyoztam.
2009. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajnali 4-kor ébredem, és azonnal 3-4 perces fájásaim voltak. Nem izgultam (pedig azt hittem, fogok), de kihúztam reggel 6-ig, addig nem ébresztettem fel a férjemet se, majd fél 8-ra beértünk a kórházba, és 10-re megvolt a baba. :)
2009. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem nem indult be, indított szülésem volt. pénteken voltam a dokinál délben, aki mondta, h akkor szombat reggel tali a kórházban, mert szülünk... 2 héttel korábban, szóval nem volt még meg minden... délután megvettünk mindent, de mikor este hazaértem, rámtört a félelem és a kétségbeesés. hajnali 5kor felébredtem, és féltem tovább:) emlékszem, az adams familyt kezdtem nézni dvd-n, de most nem tudtam rajta nevetni:)

aztán egész úton féltem a kórházba menet, de ott mentek a dolgok már maguktól.

2009. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már jóslók voltak hetek óta előtte,így lefeküdtünk aludni,mint mindig,de éjfél körül éreztem,hogy ez nem ok és ébrezgetni kezdtem a férjem :) 1 óra után értünk be és 6-kor született meg a kicsi fiam.Én féltem egy kicsit,de már alig vártam,hogy megismerhessem,magamhoz ölelhessem a picim :)
2009. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5- kor még dolgoztam, de nem volt egész nap étvágyam. Épp 7 körül valamit rágcsáltam, mikor elkezdődött. Megszálltvalami hihetetlen nyugi, tudtam mi van, pedig 3 héttel előre voltam a kiirtnál, szóval beültem a hintaszékbe és tévéztem. Olyan 8- körül megjött a párom. Szerintem fel sem fogta, hogy mit mondok, mert voltak fájások, de elég jól birtam, ő meg arra várt hogy mikor kezdem rágni a küszöböt. Igy simán tévéztünk tovább. Még két filmet megnéztünk, a másodiknál már ő számolta a fájások sürüségét, mivel 5- percesek voltak ugy hajnal 3 felé, elindultunk. Még mindig nem éreztem elviselhetetlennek, fel sem fogtuk. 4:45 -kor azért megszületett:) édes Kisfiam!
2009. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájásokkal kezdődött (38 hetes voltam), de nekem sokszor volt jósló, úgyhogy elmentem zuhanyozni, amikor már 3 percesek voltak, amúgy se hasmenés, se étvágytalanság, se vér semmi, csak fájás. A meleg víz pocakra el szokta mulasztani, hát most nem jött be, úgyhogy irány a kórház, bár én még vártam volna, de anyósom már kész volt, hogy ő is majdnem a mentőben szült... bla-bla. Aztán a doki burkot repesztett, nem kellemes, de nem is fájt azért, eddig nagyon nyugodt voltam, aztán ott volt a párom is, aki nagyon sokat segített, a szülésznő is tündéri volt, úgyhogy elröhögcséltünk.
2009. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú én már nagyon vártam, úgyhogy nagyon örültem, és izgalmas volt, hogy most akkor mi is lesz, végre átélhetem :)(fájásaim voltak)
2009. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

35 hetes voltam, hajnal 4kor ébresztett egy fájás, azt hittem gyomorrontás lesz belőle, nem voltam még bepakolva, a párom pakolt be , mert én a wc-n ültem annyira folyt a magzatvizem.Nem siettem, nem voltam ideges, még letusoltam.

5re értünk a kórházba 3 perces fájásokkal és 6 ujjnyira nyitva a méhszáj, 6-ra meglett a kicsim.

2009. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!