Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta annyira hú lik a...

Szülés óta annyira hú lik a hajam és és törik. Szoptatok, hehez van köze?

Figyelt kérdés
remélem egyszer véget ér. Másnak nincs hasonló problémája?
2009. júl. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez szoptatás alatt elég gyakori. Leggyakrabban a gyerek 3-6 hónapos kora között fordul elő. A legtöbb anyukánál ezután magától rendeződik a helyzet. Nálam nem így volt, ezért Varga hajcseppeket kezdtem használni. 1-2 hét után látványos volt az eredmény. Ha nem javul a helyzet, próbáld ki Te is. Patikákban, Rossmanban lehet kapni, 2500-3000 HUF, de sokáig elég, és nekem egy fél üveg helyre hozta a problémát.
2009. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hónapig hullott a hajam a végén már sírtam,hogy mi lesz velem.Szedtem revalidot nem használt,végül mikor a fiam 6 hónapos lett magától abbamaradt!

Nekem anno a patikus vasat javasolt!

2009. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tejserkentésre sörélesztő tablettát szedtem (tele van B vitaminnal) és valószínűnek tartom, hogy attól nem hullott a hajam. Most 7 és fél hónapos a kisfiam, szoptatom, és 2-3 hete kezdődött el a normális hajhullásom. Előtte egy szál se. Az első 3 hónapba Elevitet is szedtem, talán még az is közrejátszott.
2009. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
a hormonháztartásod megváltozásához van köze. Amikor még terhes voltál azok a hormonok voltak túlsúlyban (tesztoszteron), amik többek között az erős hajszálakat is "okozták". Szülés után ez a hormon lecsökkent, ezért a hajhullás. Hiába szedsz rá méregdrága szereket, hullani fog így is, úgy is. Akinek nem hullik szülés után, az is a hormonjainak köszönheti, nem a különböző szereknek.
2009. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Szerintem majd egy kicsit megfogom szedetni a hajam,más választásom nincs.
2009. júl. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!