Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szabálytalan menstruáció-mit...

Szabálytalan menstruáció-mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb.egy éve kezdődtek a problémáim,a menstruáció kitolódott,sokszor 7-10 napig tartott.Kaptam Norcolutot,ami egy ideig rendezte a problémámat.

Mivel tavasszal ismét előjött a dolog,felkerestem a dokimat,aki egészségügyi kaparást javasolt.Voltam másik orvosnál,aki szerint a +10kg túlsúlytól teljesen összezavarodott a hormonrendszerem,ne foglalkozzak a problémával,ha még egy évig tart,menjek vissza.

Harmadik orvos-tól kaptam Provera tablettát,ami miatt lassan 2 hónapja nem jön meg a mensesem.

Elég szomorú,hogy mindegyik doki mást mond,már nem igazán tudom hova forduljak.

Szeretnék mindenképpen végeztetni egy teljes hormon vizsgálatot,habár egyik doki sem mondta,de fontos lehet,nem?!

Volt már valaki hasonló helyzetben?Mit tudtok tanácsolni?

Köszönöm szépen a segítséget!



2012. júl. 9. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy 4. dokihoz, hogy hormonvizsgálatot akarok. Szedném a barátcserjét, hátha segít.
2012. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy kezelhet orvos rendszertelen menstruációt női nemi hormon, pajzsmirigy és cukor-inzulin mérések nélkül? Én ezt nem is értem! Sajnálom, hogy zsinórban kifogtad ezeket a "remek" szakembereket! Keress egy olyan orvost, aki nem vaktában lövöldöz, hanem oki terápiát folytat és végre meg is vizsgál rendesen!
2012. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj!
2012. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!