Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenés, hányás, hányinger...

Hasmenés, hányás, hányinger lehet hogy a szülés kezdetét jelzi? Mára vagyok kiírva! De fájásom nincs Volt még valaki így?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hasmenés a tisztulást jelenti, ami lehet a szülés egyik előjele. Van akinél hányás is előfordul. Én azt mondanám, hogy nagy az esélye, hogy 2 napon belül babázol.

Szép szülést!

2012. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Boldig szülést! mi lesz a kucsi neve?
2012. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is +szülés gyanús" :) Hogy vagy az óta?
2012. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Zsombor lesz a baby:) megvagyok sajna semmi jele a szülésnek!(fájások vagy hasonlók) holnap reggel nst majd meglátjuk mi lesz:):)

drukkoljatok:)

2012. júl. 9. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet.. én is azt hittem, hogy elrontottam a gyomrom, aztán szülés lett belőle
2012. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én igaz egy hétig tágultam a korházban pont a kiírás napján semmi fájás olyan furcsán éreztem magam, reggel ment a hasam, aztán egész nap nemtudtam enni befelé fordultam mindenki hagyjon békén hangulatom volt a férjem hozott egy tábla rizses csokit azt vacsira bedöngtettem aztán hajnal egykor arra kelltem h pisilni kell :D felültem egy nagy nyilalás és elfolyt a magzatvíz. :D

sok sikert!

2012. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még mindig rosszul érzem magam, ma már volt egy amnioszkópia vizsgálatom is.de fájások sehol! drukkoljatok hogy ma meglegyen a baby:)
2012. júl. 10. 15:41
 8/8 sassszem válasza:
Mikorra született meg a pici?
2018. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!