Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok, és 2...

12 hetes kismama vagyok, és 2 napja nem bírok se enni se inni, és hányok is. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

második baba..

örülök hogy élek..

tegnap egész nap és egész éjjel durva hányingerem volt, és hánytam is, egész nap nem ettem és nem ittam semmit..

ilyen még nem is volt a kislányommal se.. ma reggel is küzdöttem a hányingerrel, most vagyok jobban, megpróbálok enni pár falatot, a baba miatt,.,

nem okoz ez gondot ha most pár napig nem tudok enni?


vagy mit ajánlotok?

annyira rosszul vagyok !



2012. ápr. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a védőnőt. Nekem a barátnőm volt ilyen, de az egész trimeszter alatt. Kórházba is került miatta. Adnak valamit hányinger ellen. Azt tudom, hogy ő csak a kamillateát bírta meginni, azt nem hányta ki.
2012. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálgasd mi az ami megmarad benned. ha nem is eszel, de legalább igyál, hogy ki ne száradj. Nekem pl a jéghideg joghurt és az extra erős húsleveslé vált be...
2012. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en is majdnem igy vagyok, de nem ennyire durvan. nekem is most visszatert a nagy hanyinger es hanyas. en semmi mast nem tudok enni mint szendvicset na meg a haztartasi kekszet.ezek utan nem leszek rosszul. nekem az enyhiti ha nem varom meg mig ehes leszek, hanem ketorankent eszek egy kicsit. akkor is ha hanyingerem van, es nagyon sokszor eves utan el is mulik, pedig elotte ugyerzem hogy tuti ki fogom hanyni ha eszek. na meg sok vizet kell inni.
2012. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, hányingere. Nekem a limonádé jó volt. A folyaék a legfontosabb. Ha semmilyen folyadék nem marad meg, írány az ügyelet. Akkor infúzíót adnak. Nálam is így volt.
2012. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

kicsit jobban lettem, !!!!

2012. ápr. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!