Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteres kismamak!...

Első trimeszteres kismamak! Van olyan köztetek, aki nem küzd a klasszikus terhessegi tünetekkel?

Figyelt kérdés
Nincs hanyingerem,se hanyas,semmi ilyesmi. Nem kivanok annyit enni, almosabb vagyok, faj a cicim meg sokat jarok pisilni. De ennyi :) 8+2 hetes vagyok! Van meg valaki,akit elkerulnek a tunetek? Vgy ki higy erzi magat? :)

2012. máj. 26. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem időszakos a kajaundor, van amikor egy vizilovat is megennék, van amikor már a kaja gondolatától is rosszul vagyok. hányingerrel küzdök nem is kicsit, és a cicim is írtóra fáj, az is kellemetlen érzés ha csak hozzáér bármi is. pisilni rengeteget megyek, és megszünt az eddigi székrekedésem.

7+5 hetes vagyok

2012. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fanina ***** válasza:
Szia!Én már 17 hetes leszek lassan,de nekem se volt sem hányingengerem se rosszullétem,a melleim fájtak nagyon de azok már megszüntek és én is sokat járok pisilni.Szerintem szerencsésnek mondhatjuk magunkat így teljesen örülhetünk a kismamaságnak!!Boldog babvárást!
2012. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. gyereknél 20 hetesen derült ki hogy érkezik. Semmi jele nem volt. 6 hós babámat szoptattam, és védekeztünk is.
2012. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 15 hónapos, de nekem összesen egyszer volt, hogy nyomtam az ágyat egy napig, aztán este megettem egy kocka csokit és azóta sincs semmi bajom. Az igaz, hogy kb a 13. hétig főtt kajára rá se bírtam nézni, csak zöldség és gyümölcs volt a kajám, de az is elmúlt.

Tök jó, hogy nem vagyok egyedül! :)

Szép babavárást!

2012. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát én 1hónapos vagyok,de rettentően rosszul vagyok minden reggel,hányinger,ájulásérzés,kajaundor,mellfájás,érzékenység...minden ami lehet!!!:( a fiamnál is iigy voltam,de nála 6hetesen kezdődött.
2012. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, a 6.hétig fájt egy kicsit a cicim, reggelente a gyomrom égett meg néha émelygés, hányni nem hánytam. De onnantól fogva a 10.hétig csak a nagyon ritka émelygés maradt meg, de már az sincs. Szóval talán mondhatom, hogy nem nagyon voltak tüneteim, sokszor féltem is, hogy minden rendben van e.
2012. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat! :)

En ma vagyok 8+3 hetes, es a cicifajdalmon kivul nincs bajom. Mar felvaltotta a kajaundor a kivanossag, jol esik finomakat enni. Mondjuk hust, meg fotetelt nem nagyon kivanok, de finom edesseget, meg gyumolcsot azt igen :))

Meg 3 het van mire megyek a 12. Heti UH-ra, addig meg izgulok,hogy minden rendben legyen a pocakomban :))) boldog babavarast Nektek! :)))

2012. máj. 27. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: Kérdező, én ugyanilyen étvággyal bírok már vagy 3 hete. Főtt ételből csak a leveseket, egy féle húst tudok csak megenni, a karajt, viszont sok gyümölcsöt zöldséget, és az édesség is megy rendesen.. :)

Amúgy te milyen nemű babát szeretnél? :)

2012. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolso!

Nekem is ez van,tegnap szallonnat sutottunk a kertben,tudtam enni belole :)) de mas edeset nem kivantam,van amikor meg olni tudnek a turogombocert!!! Szoval ez nalam mindig valtakozik! :)))

Igazabol mindegy, hogy kisfiu vagy kislany lesz:) csak egeszseges legyen! Tudom,hogy ez nagyon kozhelyes,de olyan szornyu dolgok vannak,szornyu betegsegek,hogy az egeszseg a legfontosabb! :)

Amugy valamiert kisfiut erzek,pedig kislanyt szerettem volna nagyon!!!! :))

Te? :))

2012. máj. 28. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:

:) Mi ma megyünk grillezni anyósékhoz. Múlthéten is grilleztünk, csirkemell volt, meg saslik, meg virsli, egy falat csirkemellet tudtam enni viszont rengeteg salátát befaltam. Mondjuk azelött sem voltam valami csirkés tipus.

Igen, az egészség az első, de azért mindenkinél van egy kicsi vágy, hogy mit szeretne szerintem. Én mindig is kislányt szerettem volna, a párom fiút. Valamiért talán kislányt érzek, de néha rámjön,hogy fiú lesz.

És milyen édességet eszel a túrógombócon kivül? Én néha csokit, de inkább a tejberizs esik jól.

2012. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!