Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni méhösszehúzódás...

Szülés utáni méhösszehúzódás fájdalomcsillapítására van valami gyógyszer, praktika, vagy bármi?

Figyelt kérdés

3. szülésem lesz, tudom, hogy a kórházban adnak fájdalomcsillapítót, de az az előző szülésemnél sem volt valami hatásos. Császáros voltam, és most is az lesz.

Apróbb dolgok is érdekelnek, mint pl valami tea, krémek, vagy bármi!

Köszi!


2012. júl. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szoptatod majd a babát akkor úgytudom csak paracetamol hatóanyagút kaphatsz.

a szoptatás hatására húzodik a legjobban próbáld majd meg gyakran mellre tenni a babát.


Nem tudom 3. babával mi újdonságot lehet még mondani. De ha majd lesz vizit kérj gyógyszert v.kérj vényt és a párod beviszi.

2012. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szoptattam eddig is.

Ezzel kapcsolatban lehet, hogy tudtok újat mondani, mert az elsőnél még nem fájt, csak a másodikkal, és azóta nem is foglalkoztam vele, hogy milyen megoldások lehetnek rá.

2012. júl. 10. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az ördögi kör, mert minél többet szoptatsz, annál jobban fog fájni, hiszen a szoptatás egyik "mellékcélja" a méhösszehúzódások elősegítése. Szerintem is vmilyen paracetamolos dolgot szedhetsz 1-1 alkalommal, vagy Algopírin, de kérdezz rá a dokinál!!
2012. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal fájdalomcsillapítót (Algopyrin, Algoflex), ezeket nyugodtan szedheted akkor is, ha szoptatsz. Nekem 2 császármetszésem volt két különböző kórházban, és mindkét kórházban azt mondták, hogy ha nem bírom és nem akarok állandóan gyógyszerért kuncsorogni a nővéreknél, akkor hozassak magamnak nyugodtan.
2012. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Majd készülök ezekkel!
2012. júl. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!