Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciklus hosszát beleszámolják...

Ciklus hosszát beleszámolják a szülés időpontjába?

Figyelt kérdés
Nekem 30- 33 napos ciklusaim voltak. Július 23-ra vagyok kiírva, de 28 napos ciklusokkal számolva. A doki megkérdezte a ciklusom hosszát legelőször, de azóta is máshogy számol. Nektek hogy kalkulálnak?
2012. júl. 11. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár nap igazán . sose tudják belőni ha nem beültetett a bébi. hőgörbénél is látszik mondjuk de ritka hogy pontosan ki tudják számolni hány hetes napos .


de úgy tudom nem . főleg nálad 4 -5 nap a diferencia.

2012. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első terhességem előtt 35 napos volt a ciklusom és nem vette figyelembe a doki, úgy számolt mintha 28 napos lett volna. Így a kiírt időpont előtt 1 nappal született meg a kisfiam.

Most a második terhességem előtt 28 naposak voltak a ciklusaim, én július 27-re vagyok kiírva. Kíváncsi vagyok mikor érkezik majd! :)

2012. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

35 napos ciklusom volt, és ezt mindig bizonyította is az uh, úgyhogy úgy számolták a terhességet. Szóval mintha nem jan 8 lett volna az utolsó mensi, hanem jan 15.

Az eredeti kiírt dátum okt 16 lett volna, de módosították okt 22-re. (Most a számok nem biztos, hogy stimmelnek, lehet 1-2 nap eltérés, már nem emlékszem pontosan).

Végül így is túlhordtam, 28-án született meg.

2012. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, Lányok! Végül is +/- 2 hét nem számít. Nekem inkább plusz. Tényleg napokról van szó. Csak nem szeretném, ha feleslegesen megindítanák. De gondolom ilyet nem tesznek, csak indokolt esetben. Jó és rendes dokim van. :)
2012. júl. 11. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem amikor a védőnő kiállította a kiskönyvemet nem kérdezte meg, automatice 28 nappal számolt, holott jóval több a ciklusom hossza. Azóta látott 2 doki, egyik sem kérdezett rá, a harmadik, fogadott orvosom kérdezett rá pár héttel ezelőtt hogy hány napos a ciklusom? Az alapján hozzászámolt még 2 napot és megváltoztatta a kiírás dátumát. Szóval nálam volt aki figyelembe vette és volt aki nem.

Boldog Babavárást!

35+6 hkm

2012. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!