Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás ideje alatt lehet...

A vajúdás ideje alatt lehet nálam telefon? (Székesfehérvár)

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs akadálya. Ha az orvos ki nem dobja...

Én a helyében lehet, hogy kidobnám, azzal foglalkozz, ami ott történik, ne mással... Lesz dolgod... :-)

2009. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam volt bent. Még telefonálgattam is mikor még az elején voltam a dolgoknak. Később pedig eszembe se jutott a telefon. Szóval, ha gondolod vidd be aztán meglátod adódik-e szitu! :)
2009. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem ott volt csak rezgőn, de a páromnak is ott volt és az néha szólt, de nem szólt senki!
2009. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem volt, de eszembe nem jutott telefonalni valamiert.. :D (több mint 10 orat vajudtam)
2009. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam telefonon kapok egy kis erőt, biztatást, ha már a vajúdásnál nem lehet velem senki.

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 12. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
szia.nekem nem volt.A párom velem volt,de nála se volt,csak kint az apukás várakozóba.amikor vajjudtunk csak magunkal voltunk elfoglalva,én magammal, a párom meg velem,eszembe se jutott a telefon.szülés után viszont rögtön telefonált a párom mindenkinek.én kb 2 np múlva vettem csak a kezembe a telefont.
2009. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.velem bent volt a párom.Igaz fehérváron tényleg nem lehet,de mi mégis együtt voltunk,bár én tudtam ezt a rendszert,igy a nagyját itthon vajjudtam végig.és nagyon jó volt.3-5 p fájásokkal mentünk csak be,de rögtön behívták mellém a szülőszobára a párom.még 3 órát vajjudtam,aztán szültünk.bár én is ugy tudtam,hogy nem jön be a párom,mégse vittem telcsit igy se.
2009. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy Fehérváron nem lehet bent a párja az embernek szülés alatt! Még császáron is maradhat, ha akar úgy tudom!
2009. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szülésnél bent lehet a párja az embernek csak a vajjudóba nem engedik be sajnos.nekem szerencsém volt,mert beengedték hogy együtt vajjudjunk,de tényleg nem engedik be.szerencsém volt.
2009. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, a vajúdás alatt nem lehet senki velem.

Hogyan lehet "rávenni" a nővért, orvost, hogy mégis bejöhessen???

Ezt attól kérdezem, akinél szerencséjére beengedték.

2009. júl. 13. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!