Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október 20 körül fog valaki...

Október 20 körül fog valaki győrben szülni?

Figyelt kérdés
Kinél?hogy vagytok?kisfiú kislány?
2012. júl. 12. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Október 18-ra vagyok kiírva. Nagy Miklósnál fogok szülni, remélem nem fog semmi közbejönni és ott tud lenni a szülésnél, a kislányomat is nála szültem.

Köszi jól vagyok, örülök, hogy most nincs olyan meleg. A baba neme még kérdéses.


Te kinél szülsz? Mit lehet tudni a babáról?

2012. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Busznyák Csabánál fogok szülni remélhetőleg :)

Kicsilány lesz a baba,már van egy 2,5 éves kisfiam!

Én is örülök hogy nincs az a meleg!:)egyébként jól bírom,csak már három napja fáj a gyomrom,nem tudom miért..

2012. júl. 12. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igaz én előbb szülök,de ha nem baj én is írok.Szept 9-re vagyunk kiírva.Kislányunk lesz.Dr.Maár Róbert az orvosom. Jó ez a kis enyhülés :D Könnyebb készülődni sokkal.

Egészséges babát nektek és könnyű szülést!

2012. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én október 7-re vagyok kiírva, Dr Mika Péternél fogok szülni, úgy tűnik kisfiú lesz. Már van egy 2,5 éves kisfiam, Őt is nála "szültem". Akkor császár volt toxémia miatt, most sima szülésre készülünk, nagyon izgulok!

2012. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!