Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben lehet kérni vajúdásnál...

Győrben lehet kérni vajúdásnál Edát? Akkor is ha az első császáros volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ha császár után próbálod a simát, akkor sem fájdalomcsillapító,sem oxitocin. muszáj h így legyen mert folymatosan figyelniük kell nehogy repedjen a heg. ha úgy érzed megy így is,akkor vágj csak bele a simába. esetleg kérdezd meg h pl homeopátiát lehet-e használni.
2012. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem két ismerősöm van akik az elsőt császárral szülték a másodiknak simán indultak és kaptak Edát.Végül sajnos mind kettő császáros lett mert szétnyílt a heg de nem az Eda miatt.(pécsi szülészet)

Ezt mindenképp orvossal kell konzultaálnod.

2012. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék sima szülést császár után de az orvosom ragaszkodik hozzá,hogy meg lehet próbálni,nagyon félek mert az elsővel 17 óra kemény szenvedés után lett császár mert semmit nem tágultam:(
2012. jún. 5. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok ,ezért kérdezném,hogy ki az orvosod?
2012. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dr Busznyák Csaba
2012. jún. 5. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
az én dokim bezzeg nem engedi,pedig én nagyon szeretném..:(
2012. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:21-es vagyok.Csak azért kérdeztem,hogy ki a dokid,mert most próbálom felderíteni itt Győrben azokat a szülészeket akik inkább másodszorra is császárt preferálnának.Nekem is az első babám császárral született kemény 2napos vajúdás után,és hát ezt nagyon szertném elkerülni.Csak akkor merem bevállalni a tesót ha találok olyan dokit aki ezt be is vállalná.
2012. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok...az előző babámnál fogadott dokim volt,tőle egyébként én rákérdeztem az EDÁra,de azt mondta,hogy kérhetem majd,de az hogy meg is kapom kb 10%.Úgyhogy én akkor már le is tettem róla.Sajnos ez van.
2012. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!