Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utalhat mar szulesre? egyik...

Utalhat mar szulesre? egyik nap hasmenes, masiknap a medencecsontom, farom, derekam annyira fajt egesz nap, hogy jarni is nehez volt, harmadiknap meg hanyinger, pont mint a terhessegem elejen.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
ma meg rossz a kozerzetem, szedulok is kicsit.mar minden napra jut vmi kellemetlen.
2009. júl. 12. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az attól is függ, hogy hányadik hétben tartasz? Nekem már a 32. héttől ilyen tüneteim vannak, amik egyre erősödnek... Ma vagyok 39+4 hetes azaz ha minden igaz csütörtökön szülök és még mindig ilyen fájásaim vannak, alig birok menni, nagyon fájnak a csontjaim, a forgóm, a derekam, a lábaim vizesek, néha görcsölgetek is, hasmenésem kb 3 hete egyfolytában van, hányingerem még nem nagyon volt mondjuk... Szóval ha még nem vagy időben akkor csak nyugi, ezek jóslók és innentől kezdve ez már csak rosszabb lesz. Pihenj sokat, amennyit csak tudsz. Kitartás!

Könnyű szülést és boldog babázást! :)

2009. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia! koszonom szepen hogy valaszoltal, még csak 35 hetes km vagyok, augusztus 5.ikére van idopontom.még 23 nap, aztan megyek csaszarra.jo neked, mar tul leszel rajta, szoritok neked.kislany vagy kisfiu lesz? nekunk kislany-Vivien:).konnyu szulest es sok egeszseget!
2009. júl. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!