Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+4 hetes kismama vagok,...

36+4 hetes kismama vagok, tegnap óta egyfolytában, de rendszertelenül keményedek, a hüvelyembe, mintha kést forgatnának, és a medencecsontom is feszül, mintha szét akarna szakadni, a méhszájam 1221-es, a szülés kezd beindulni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A keményedés természetes, de a 36. hét után nem kell magnézium erre, mert kitolhatja a szülés idejét és hosszát.

A nyilallások a tágulás miatt lehetnek, ilyenkor nyílik a méhszáj, de az sem baj, mert hamarabb fogsz tágulni reméljük.

Nekem ilyen nem volt 22 óra alatt tágultam 3000-nél már bent voltam 5 percesekkel és összesen 36 óra volt az egész, mindez, mert nem tágultam, erre mondta a doki kellett volna ilyeneket éreznem mint amit írsz.

2009. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont36+4 hetes vagyok. Én már a 34 héttől érzek ilyeneket. Hát remélem ez azt jelenti, hogy könnyebb lesz a vajúdás.
2009. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem mindez 36/5 hetesen indult be.Doki megvizsgalt,a mehszajam 2211 volt.Ra egy napra elment a nyakdugom is.Doki azt mondta 1 heten belul baba lesz.Most 38/5 vagyok,es ugyanazokat erzem.Furi,de azota nem tagultam,pedig vizsgalt is a doki kezzel.Ugyhogy akar vegig is hordhatjuk,de en az elozovel ugyanezeket tapasztaltam-megneztem a terhesnaplomat-csak nem tagultam ennyire.Ugyhogy szerintem elonyben vagyunk,konnyebb lesz tovabb tagulni.

Konnyu szulest kivanok!

2009. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!