Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátmetszés kb. hány öltésből...

A gátmetszés kb. hány öltésből áll, kívül vagy belül varrnak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, semennyiből. :) Mindenkinél más, attól függ, hogy repedsz-e még tovább, ha igen mennyit. Én teljesen szétszakadtam, a méhszájam, hüvelyfalam és a gátam is végigrepedt, negyed óráig csak stoppolt a doki, úgyhogy engem kívül-belül varrtak, de nem tudom hány öltés volt. De olyan is van, akinek sikerül gátvédelemmel szülnie és neki egy darab öltés sem kell.
2012. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem varrtak belül is. Méhszájamat is kellett egy pár öltéssel, és a hüvelyfalat is. A konkrét gátmetszés ami külső varratot jelent, nekem 3-4 öltésem volt.
2012. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elso babamat sikerult gatvedelemmel szulnom, fogadtam szulesznot, aki ennek a hive, a 30. hettol kenegettem gatolajjal, szoval lehetseges a gatvedelem is, akar elso babanal is. Pedig picike vagyok, 160 cm es 50 kg. Most varom a masodikat, szintem ugyanennek a szulesznonel fogok szulni, szinten gatvedelemmel.

Persze ez is olyan, hogyha a baba nem jol van, vagy esetleg latja a doki is, hogy szakadni fogsz, akkor vagnak. De mindent megtesznek azert, hogy vedelmmel szulj. (tagitjak a huvelyt, a kitolasnal piciket mindig varni kell 1-1 nyomas kozt:)

2012. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez változó, attól függ. Engem pl 40 percig varrtak, kívül-belül repedtem. Fogalmam sincs hány öltés lehetett, de lehet jobb is h nem tudom.
2012. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6-8 öltésem volt, több helyen vágtak
2012. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kívül volt 7 öltésem, de a szobában volt olyan akinek nem kellet vágni, viszont olyan is akinek kívül-belül összesen 14 varrása volt
2012. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem négy volt, amit kiszedtek, a többi felszívódó, kívül-belül varrtak, kb. 40 percen keresztül. Annyira fájt, hogy mondtam a dokinak, hogy inkább megszülök még egyszer csak hagyja abba a varrást...
2012. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!