Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt, aki első babát meg...

Van itt, aki első babát meg tudott szülni gátmetszés nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék úgy szülni, de nem tudom, hogy első babával mennyi esélyem van rá
2012. máj. 31. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem sok.
2012. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem sok,de a gátmetszés még nem egy orbitálisan nagy vágást kell feltétlenül jelentsen.Nekem volt,de csak éppen megnyisszantott a doki.Sokkal jobb volt így,mintha erőltette volna a gátvédelmet,tuti szana-szét szakadtam volna akkor.Nem volt vészes,mikor csinálta észre sem vettem (mert az a fájdalom sehol sincs a szüléshez képest).A varratszedés sem volt rossz,inkább picit kellemetlen.Ne félj tőle,utána is minden rendben lesz odalenn.A párom semmit nem vett belőle észre ;) !
2012. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ugyan nem jött össze, de a kolléganőmnek igen. Gátvédelemmel szülte az első és a második gyereket is, egyiknél sem volt gátmetszés. Szóval nem lehetetlen, de kell egy jó szülésznő is hozzá.
2012. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Miért ne jönne össze? Én a 32-33. héttől készültem a nagy napra, szinte minden nap 10-15 percet, és sikerült metszés nélkül. Természetesen a 2.-at is úgy tervezem.

27 hetes km

2012. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Nekem óriási vágásom volt, de a kórházban a szobatársam gátmetszés nélkül szült és nem is repedt meg semmi... Kb ugyanakkora babánk volt, bár ő jóval magasabb volt nálam, nem tudom ez számít-e, én kis alacsonyka vagyok. Mindkettőnknek első baba volt!
2012. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is készülök, csinálom a gátmasszázst meg az intim tornát, hátha tényleg segít, és sikerül megszülnöm vágás nélkül. Én Angliában élek, itt amúgy is csak akkor vágnak, ha már tényleg nagyon muszáj, úgyhogy remélem összejön :)
2012. jún. 1. 09:30
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ügyesen csinálod, az intim torna nagyon fontos:)!
2012. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Első gyermees anyuka vagyok. sikerült gátmetszés nélkül szülnöm egy átlagos sulyú hosszu kiscsajt..:) szt.imre,nagyon jó szülésznő aki nem fogadott,fogadott doki
2012. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
A 3. válaszoló vagyok. Nem tudom, hogy számít-e de az én kolléganőm is a Szent Imrében szült, akiről írtam.
2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
5-ös vagyok, én is a Szent Imrében szültem, mégis vágni kellett, nagyot! :( De írtam a szobatársamnak simán összejött!
2012. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!