Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miután elintéztétek a papiroka...

Miután elintéztétek a papirokat mikor kaptatok elösször pénzt? Tgyás, gyed, családi?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az anyasági támogatást egyik hét közepén nyújtottam be, és rá következő hét elején már a számlámon is volt. EZ nagyon hamar megvolt, de a gyás az másfél hónap múlva jött meg.
2009. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyaságit én is nagyon hamar megkaptam, június 3-án szültem és július 2-án már a családit is utalták, a tgyást még nem, de oda késve adtam be a tb könyvemet, lehet, hogy azért.
2009. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyszeri anyasági támogatásra gondolsz Tgyás helyett?Az anyasági támogatást,mikor megérkezik a babo taj kártyája.akkor tudod beadni a családival együtt a kincstárba.Onnan számolva 2hét mulva megkaptam.(www.magyarallamkincstar.gov.hu)A Tgyás,a munkahelyem tb kifizető hely igy az aktuális fizetésinapon kaptam.Ezt 160napig kapjuk,majd kapunk autómatikusan egy levelet és akkor igényeljük meg a gyedet.
2009. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hazajöttünk szerdán a kórházból, csütörtökön indítottam is a férjemet az OEP-be, MÁK-ba, intézett mindent, persze már hetek óta össze volt minden készítve. Következő héten már a számlámon volt az egyszeri anyasági, a TGYÁS pedig a következő hónap elején. Tehát a táppénz és a következő ellátás között nem volt űr. Nem lehet okom a panaszra. Most jár le a TGYÁS-om, kíváncsi leszek, a GYED-de is ilyen zökkenőmentes lesz-e.
2009. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!