Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes kismama vagyok megszer...

Loso Zuszsanna kérdése:

38hetes kismama vagyok megszeretném igényelni a tgyást. Nem tudom, hogy milyen papírokat kell beszereznem? Tavalyi évben 110. 000. -ft-ra voltam be jelentve, de ez meg szűnt januárban, és új céghez lettem be jelentve de csak 80. 000-ft-ra.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor ha minden igaz, akkor semmi baj nincs.

Nekem kellett menni a házidokihoz, aki levett a táppénzről. Azt a papírt vittem be a melóhelyre, meg egy tgyás igénylőt. Mivel még nem született meg, ezért ugye elég hiányosan töltöttük ki. Ha megszületik, be kell vinnem a melóhelyre a születésit, és akkor már élesben lesz a dolog. Az én melóhelyem kifizető hely.

Ha a tied nem, akkor a MÁKhoz kell menni, kereset igazoló lappal a tavalyi évről, ha megszűnt a melóhelyed, akkor ezt elvileg adták is, meg a papírokkal, amiket írtam az előbb. remélem érthető lett.

2011. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyeddel vedd fel a kapcsolatot, ők intézik el neked. Ha jól emlékszem, a tavalyi béredből fogják számolni.
2011. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden információt megtalálsz, még a nyomtatvány is letölthető.

2011. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!