Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetes km vagyok ma voltam...

36hetes km vagyok ma voltam méhszáj ellenörzésen cí:2111! és néha vannak menzis görcsölgetéseim! Mit jelenthet? Meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hogy dolgozik a méhizomzatod és készülődik a szülésre. nyugi, teljesen érett babát hozol a világra. én kerek 37 hetesen szültem (aznap töltöttem be) és 48cm, 2700g, 10/10 Apgarral született a kisfiam, közel 3éve.
2009. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hetesen volt az első babámnál 2000es a cervix és 40 hétre és 1 napra szültem egy "tökéletes" kislányt :-)! Fogadd meg: pihenj, fekve!!!
2009. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok és folytatnám, nálam annyit jelentett, hogy azt hittem, én vagyok szuperman és még mindig mindent megtehetek, szóval megemeltem magam, és ezért rövidült meg a méhszáj, vigyázz Magadra.
2009. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A végéig is akár. Attól függ, hányszor görcsölsz egy nap. Ha csak 1-2-szer, akkor kihúzod, ha többször, akkor lehet, hogy csak 2 heted van. De 36 hetesen ez az érték teljesen jó. És a babád is érett már.
2009. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!