Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sürgősségi császárnál is...

Sürgősségi császárnál is ugyanúgy vágnak mint a programozottnál?

Figyelt kérdés

Láttam nőket a strandon és van akinek a köldökétől lefele van vágás van akinek meg a bikinivonalnál keresztben. melyiket mikor csinálják?

a sürgősséginél rosszabbul gyógyul valaki, csúnyábban vágnak, varrnak? annál gondolom kapkodnak...

a bikinivonalasat miért nem vágják kicsit lejjebb, hogy takarja a fürdőbugyi?


2012. júl. 15. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha gyorsan kell kiszedni,akkor vágnak hosszába (ahogy régen is) de az alkat kérdése is,hogy kinek milyen lesz később a hege.

A bikivonalas vágásnál-szerintem jól vágnak,mert pont nem látszik ha felveszem a bugyimat,-és gondolj bele..-ha ennél lejjebb vágnak akkor hogy szedik ki a babát??

2012. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már vágni kell, szerintem egyiknél-másiknál is ugyanúgy vágnak, csak ez dokifüggő.Ezt onnan gondolom, ha maikor engem műtöttek, igaz más okból, a 2. kontrollon másik orvos

nézte meg, és csak annyit kérdezett "ugye xy doktor műtötte?"

De mondjuk a vágást én úgy tudom bikinivonal felett picivel ejtik meg (jópár éve), hogy felvehessen bikinibugyit még az életben...csak gondolom nem a 16 éveseknek valót kell választani....

2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sürgősségi volt az első, bikinivonalban vágnak. A másik kettő sima császár volt, és azok is bikinivonalasak. És nem tudom, te milyen bikinit hordasz, de nekem mind a három vágásom tökéletesen takarja a legkisebb bikini is, ugyanis közvetlenül a szeméremdomb fölött vágnak.


Még a hasplasztikát is takarja simán, pedig azt feljebb vágják.

2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem nincs semmilyen, csak a strandon láttam nőknél hogy kilátszott.
2012. júl. 15. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sürgősségi volt, és bikinivonalon vágtak. Takarja a bikini a vágást, még a legkisebb bugyik is takarják, mert tényleg nagyon lent van. Nem lehet, hogy más műtét hegét láthattad?

Régebben a sürgős császároknál köldöktől lefelé vágtak, de ezt ma már nagyon ritkán alkalmazzák.

2012. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy hogy gyógyul, alkat függő is. Meg hogy mennyire volt ügyes a doki. :D
2012. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 éve volt sürgősségi császárom, a hasfalon bikinivonalban van vágás, a méhfalon pedig függőleges. Ilyen is van!
2012. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem császár heg lehetett, ha kilátszódott a bikiniből!

A császár heg a szemében domb,és ahasad alja között van, ahol elkezd szőrösödni a nuni.

2012. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha koraszülött babát segítenek világra és sürgősségi a császár,sok doki hosszában vág,így könnyebben hozzáférhetnek a pici és törékeny babához. De ez sem mérvadó,hisz nekem is volt sürgősségim,és koraszülés is volt,még is bikinivonalban vágott a dokim.Orvosa ,és alkata válogatja.
2012. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vajúdás közben derült ki a téraránytalanság azért császároztak.Bikinivonalban van és még a legkisebb tangám is takarja.Ez volt tavaly.

Anuykámnak köldöktől van lefelé,nála sürgősségi volt,mert veszélyben volt a tesóm,de ez még a 80-as években történt.

2012. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!