Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a gyöngyösi kórház...

Milyen a gyöngyösi kórház szülészete? Jobb mint az egrié?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom az egri kórházzal, a gyöngyösivel majdnem elégedett voltam. Annyi problémám volt hogy bababarát, és a babónak semmit nem adnak enni, nekem pedig még nem volt tejem, így szenvedés volt az egész ottlét, mert a Picúrom éhes volt és aludni sem nagyon akart emiatt. Az utolsó este sikerült kikönyörögni egy kis tápszeres hozzápótlást, akkor aludt este 3 órát és így én is tudtam ennyit... Hulla fáradtan jöttünk haza.
2012. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hete szültem Gyöngyösön. Az én fiamat megitatták valamivel. Kétszer is volt, hogy nagyon sírt elvitték, aztán visszahozták alukálva. A csecsemősök, nővérek nagyon rendesek. A tisztaság, a szobák állapota is nagyon jó. Én személy szerint az egri kórházat utálom, ezért is mentem Gyöngyösre (kb egyforma távolságra vagyok mindkét kórháztól). Én jól éreztem magam a kórházba, igaz nem sokáig voltam benn (csütörtök reggel szültem és szombaton mentünk haza). Valószínű legközelebb is itt fogok szülni.
2012. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron szültem Gyöngyösön.Magával a szülészettel és a szobákkal nem volt problémám,de a nővérkék...,tisztelet a kivételnek.

Ránk se néztek,én és a szobatársam császárosak voltunk,az ajtót szépen ránk csukták,a vizeletzacsi bekötve,menni nem tudtunk,aztán majdnem megtelt a zacsi és gondoltam akkor megnyomom a nővérhívót,na jött is és dühösen közölte,hogy az nem azért van,hogy azzal szórakozzak,majd tuja ő,hogy mikor kell cserélni és elviharzott...


A tejem nem indult be,a lányom már 2órája bömbölt éjszaka,3*szóltam,hogy hozzanak neki valami tápszert vagy valamit mert éhes,hát nem hatotta meg őket,sőt közölték,hogy ott a telefon és szóljak be a csecsemősöknek,ha problémám van,mert ők hiába szólnak!

Szerencsére csak 2 és fél napig élveztem vendégszeretetüket,de az maga volt a pokol,túlzás nélkül.

2012. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mondjunk ilyen nálunk is volt, hogy használtuk a nővérhívót, aztán közölték, hogy az nem azért van (kérdem én akkor miért is? ). A csecsemősök rendesek voltak. Ha nagyon sírt egy baba már mentek is megnézni.
2012. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ha nagyon sírt megnézték, de az én babóm pl nem sírt mert cicizett szegény végig, alvás helyett is... de nem volt benne akkor még tej! Első válaszoló voltam
2012. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Katasztrofálisnak nem mondanám és összehasonlítási alapom sincs de sajnálatra méltó és szánalmas a működése a gyöngyösinek. A nővérek egy része barátságos, segítőkész a másik része rendkívül bunkó, idegbajos és segíteni nem akaró! A segítő-megértő szándék a börtönőröknél kifejezetten magasabb mint egy néhányuknál! Pedig a legfontosabb lenne a hozzáértés ilyenkor és a segíteni akarás! Abszolút semmiféle információt nem lehet tőlük kapni, jó néhányuk csak hallgat vagy szemtelenül pofázik, megint tisztelet a kivételnek, úgy kell harapófogóval kihúzni azt is, hogy hol találom meg a páromat, hol kell kopogni, ha látogatási idő van akkor miért zaklatják az embert pont akkor injekcióbeadással, ha nem látogatási időben vagy akkor az a baj... Szobába nem engednek kint állnak az emberek és a hozzátartozóik a folyosón egymást lökdösve! 40 évvel ezelőtt születtem Németországban, édesanyám soha nem mesélt nekem olyasmiről, hogy cukros löttyöt kaptam volna az első napokban amikor nem volt azonnal teje. Külön voltak választva a babák az anyukáktól és foglalkoztak velük normálisan. A látogató nyugodtan bejuthatott a párjához, hozzátartozójához. Párom és a baba is alig várta már, hogy hazakerülhessen. Idegileg és fizikailag is összetörten, elkeseredve érkeztek meg négy nap után! Ha nem lett volna az a pár jóindulatú nővér lehet, hogy nem vártuk volna meg a végét! Nekik köszönjük a segítséget a többinek meg tanácsolom, hogy keressen másik állást sürgősen magának mert azzal mindenkinek jót tenne és magának is!
2015. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyöngyöstől ne is várjatok sokat, az egész város egy lepratelep.
2015. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!