Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik ebben a hónapba...

Kismamák, akik ebben a hónapban várják a babájukat, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:

hát én már valami embertelenül türelmetlen vagyok, még 7 napom van a kiírt időpontig, de már mennék szülni :))

lában dagad, ennyi, se jóslófájás sem semmi egyéb tünet

És Te?

2012. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi jósló. Én is vizesedek, meg egyesek szerint már torzul az arcom. Egy dolog van, ami miatt érzem, hogy hamarosan vége, hogy nagyon feszít a szemérem csontom. Nekem még 13napom van, de úgy érzem, hogy sosem bújik ki :) Nagyon jól vagyok, egész nap jövök, megyek, takarítok, főzök. Lassú lesz ez a pár nap szerintem
2012. júl. 16. 09:59
 3/10 nytimi ***** válasza:

Sziasztok :) Nekem is 13 napom van még hátra. Eddig voltak jóslóim, elég sok, naponta többször is, de most 2 napja szinte semmi.A szemérem csontom huhh az már kb 1 hónapja fáj elég rendesen, de most az is mintha enyhült volna.Nem tudom, de nagyon jól érezheti magát oda bent a picur, olyan mintha soha nem akarna kibújni :D Igazából nincsen semmi különösebb panaszom, jól vagyok, csak türelmetlen :D

Kellemes babavárást nektek :D

38+2 hkm

2012. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is pont 7 napom van a kiírtig, de asszem ebből nem lesz mostanában baba. Semmi tünetem...:)

Minden tök jó, kivéve, hogy álmos vagyok nagyon, de ez eddig is megvolt. Annyira jó lenne, ha kijönne a kisasszony, szeretném elkerülni az indítást, meg a sok vizsgálgatást 2 naponta. :(

2012. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy senkinek semmi tünete így a végén :) írjatok ám, ha beindul a szülés! :)
2012. júl. 16. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még 5 napom van! Semmi jósló, semmi előjel, hogy kibújna valaha is a kisfiam. Még mindig rengeteget mocorog, szinte egész nap.Pedig pihenhetne már egy kicsit, hiszen rá is nagy feladat vár!:) A mai nap nagyon álmos vagyok, eddig nem volt ilyen,egész terhességem alatt fitt voltam.

Kitartást mindenkinek! Hamarosan babázhatunk!:)

Üdv: 39+2 hkm

2012. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a fronthatásban mennyire hisztek? Ma újra elkezdett fájni a derekam, lehet a nem pihenés az oka. Pedig a mai napot én is áttudtam volna aludni.
2012. júl. 16. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


4es vagyok. Kissé elkiabáltam... :)

Tegnap óta leszakad a derekam, a baba alig mocorog. Jaj de jó lenne, ha kibújna hétvégére!

Én akartam hinni az időjárásban, de jobban hiszek abban, hogy akkor jön a kicsi, amikor ő szeretne és nem a frontok hatására...

2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4es! Mindenképpen várom a fejleményeket. Ma voltam nst-n. Még mindig semmi jel. Talán annyi, hogy a szemérem csontom még jobban feszít és a derekam is fáj, bár most nem lenn, a fenekemnél, hanem jóval feljebb...
2012. júl. 17. 15:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és szorítok, így ismeretlenül is!
2012. júl. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!