Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák. Nyiregyen a baba...

Kismamák. Nyiregyen a baba mama szoba ingyenes-e?! És azt előre mondani kell, h oda rakjanak? Ott egész nap velem lehet a pici? Vagy elviszik? Jobb mint a rendes kórterem? Nyiregyen fogok szűlni, jo lenne ha olyan anyuka irna aki ott szült.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egy 6 szobás kórteremben 4 cigány kismamával és népes látogatóival együtt lenni, akkor baba-mama szobában szülsz, ahol egész nap melletted lehet a baba, tiszta a wc, van wifi, stb. Nem ingyenes, 6 ezer Ft naponta, ha jól tudom.
2012. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
javítok: 6 ágyas kórteremben
2012. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miről beszélsz,de komolyan.

Én Nyíregyházán szültem öt éve és már akkor napi 10000ft. volt.

De megéri hidd el,csak a kicsi van veled és bárki bemehet hozzád,csak éppen te nem mehetsz ki.

Nekem fogadott orvosom volt és csak akkor szóltam neki a baba-mama szobáról,mikor megszültem a kicsit.

A többit már ők intézték.

2012. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor szültem Nyíregyházán.

Amiről az utolsó ír, az a VIP szoba, ott egyedül vagy a picivel, látogatók is bemehetnek hozzád, azt hiszem még apuka is ott alhat,de ebben nem vagyok biztos. És igen, 10.000 körül van az ára 1 éjszakára. Nem árt előre jelezni,ha ott szeretnél lenni,mert azt hiszem,csak 2 ilyen szoba van.

A másik variáció a babás szoba. Én mindháromszor ezt választottam. 6 ágyas szoba, ahol a pici végig melletted van. Fürdetni elviszik, meg a vizsgálatokra. Éjszakára kitolhatod a csecsemősökhöz,ha pihenni szeretnél. Látogatók nem mehetnek be. Itt általában nincsenek cigányok (nekem egyszer se volt ilyen szobatársam), mert eszük ágában sincs állandóan a kicsivel lenni..Ők a sima kórterembe kerülnek,ahová 3 óránként viszik a babákat szoptatásra. Oda bevonul az egész pereputty, hiába nem lehet. Esetleg akkor fordulhat elő,hogy babás szobába kerülnek,ha szülésdömping van és máshol nincs hely. De nagyon aranyosak a csecsemősök,mert ők sem szeretik ezeket és a magyar kismamákat veszik figyelembe,úgy próbálják csinálni,hogy nekik jó legyen. (Az egyik csecsemős mesélte,hogy teltház volt,csak a fizetős szoba volt üres. Egy cigány csajt kellett valahova tenni. Nem akarták ekkora luxusban részesíteni. Így egy magyar anyukát átvittek a fizetősbe,persze ingyen,a helyére került a csaj.Megpróbálják őket valahogy összevonni,elkülöníteni.

Szóval a babás szobát én tudom ajánlani,nekem mindháromszor bejött. Ja,és az ingyenes. Nem árt ezt sem előre jelezni a szülésznőnek,hogy szülés utánra már meg is legyen a helyed.

2012. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél. Valószínű akkor ezt választom,csak nem tudtam,h fizetős,vagy nem
2012. júl. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!