Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban lesz programozott...

Uzsokiban lesz programozott császárom 4 hét múlva. Apás szülést szerettünk volna természetesen, de a kislányunk nem fordul be; így műtét lesz. A műtétre bejöhet az Apuka, vagy kintről nézheti?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valahol bemehet, valahol nézheti egy üvegablakon, valahol kint várhat, de hogy melyik kórházban mit lehet, azt nem találtam. Segítenétek? Köszönöm
2012. júl. 18. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
a mutobe nem szoktak beengedni hozzatartozkat (a korhazak 90 %-ban) legalabbis en ugy tudom. De a baba az utolso pillanatban is befordulhat, nekem sem volt befordulva a szules elott 4 hettel, szoval nem ertem ezt a programozzott csaszar dolgot...de nem is ez volt a kerdesed. Kitartast neked es jo babazast! :)
2012. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy nem mehet be a műtétre.

És még éppen befordulhat a baba, van még ideje.

További minden jót!

Üdv: 39+4 hkm

2012. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mehet be.

Viszont van még remény, az én babám a 38. héten ment a helyére:) Igaz, nagyon kellemetlen volt, de legalább nem kellett császár.

2012. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást. Sajnos elég kis termetű vagyok, és az orvosom szerint remény ha van is, kb 5% és a 38. betöltött hét utáni hétre tervezi a műtétet így ha addig nem moccan, több ideje nincs. Amúgy nagyon édes baba, érzem, ahogy ücsörög és a kis fejét simizhetem :) Sajnálom nagyon, hogy nem jöhet be, de akkor majd ha megszületik, örülünk neki akkor együtt.
2012. júl. 18. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
en az uzsokiba szultem. es bemehet. :)
2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uzsokiba szültem idén, érdekes volt olvasni a válaszolókat,császár volt, Apa nem jöhetett be. Aki szerint bennt volt azt meg kéne kérdezni privátba, hogy bár nyilvánvaló, de ez mennyibe kerül? Sőt, sajnos Nekem személy szerint az volt a tapasztalatom, hogy Apa közreműködése a baba születése után (akkor már a csecsemősöknél volt) is igen szűkre sikeredett, hát, mással voltunk elfoglalva, az tény nem osztogattuk a borítékokat. Lehet, ez volt a baj, lehet csak fáradtak voltak, tény, Apának nem adták oda, a fürdetés egy részénél ott lehetett, aztán kiküldték. A műtőbe hozzám viszont felöltöztetve behozták. (Már az Anya közelségét ekkor megérzi és amint beléptek vele rögtön abbahagyta a sírást)
2012. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kerult plusz penzbe. Termeszetes volt h beoltozik es apa is bejon. Lehet szimpatia.
2012. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!