Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova menjek terhesgondozásra/s...

Hova menjek terhesgondozásra/szülni? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal szeretnénk babát vállalni, de nem tudom, hova menjünk. Gödöllői vagyok, tehát Gödöllő környéke, Budapest jöhet szóba, a probléma a következő:

Van egy fejlődési rendellenességem, vízszintes a bal vesém, ami miatt lehetnek komplikációk, esetleg szükséges lehet életmentő műtétre, ha úgy alakul a terhesség/szülés alatt. (Minderre nagyon kicsi az esély).

dr. Szentágotai Ferenc magánrendelésen elvállalt, de mondta, hogy a Flór Ferenc Kórház személyzete és felszereltsége nem megfelelő egy ilyen esetleges életmentéshez.

Természetesen nagyon megijedtem ettől, és kinéztem egy újabb szuper orvost: dr. Belics Zorán doktort, aki viszont Norvégiában volt kint továbbképzésen. Most kaptam a hírt a héten, hogy vissza sem jön, mert kint sokkal jobb kereseti lehetőséget ajánlottak fel neki...

Nem tudom, melyik kórház az, ahol van alapítványi 1 ágyas szoba, megfelelően felszerelt a speciális esetekre és a személyzet is a toppon van emberileg, szakmailag egyaránt.

(A Honvéd Kórházról tud valaki valamit? Más osztályán már voltam és lenyűgöző laikus szemmel, talán a szülészetük is példaértékű, jól felszerelt? SOTE I? SOTE II? Péterfy? Dél Pesti? Egyéb?)


Kérlek, segítsetek a tapasztalataitokkal, ajánlásaitokkal, akár privátban is!


(Esetleg van, aki külföldön szült (mondjuk magyar orvosnál)? Ottani tapasztalatok/árak?



2012. jún. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A Honvéd kórház szülészete a volt MÁV kórházban van. Kétszer szültem ott. Nagyon tudom ajánlani. Remek szülésznők vannak, a szülőszobák első osztályúak. Három ágyas szobák vannak, saját zuhanyzóval. Nem mondom, hogy hú, de nagy szám, olyan átlagos. Tiszta, rendes, zuhany ott van a szobában. Én terhesgondozásra privátba jártam a G1 Intézetbe, több mint első osztályú a szinvonal. A dokim ott végzett minden vizsgálatot, csak szülni mentünk a MÁVba. A dokimat külön tudom ajánlani, mert fiatal, lelkiismeretes, mindenre figyel. Mindkét terhességem problémás volt, de szuperül végig vittük együtt. Ha érdekel megírom a nevét.
2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm segítő válaszod! :)
2012. jún. 29. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem, az a kórház is nagyon jó. Vannak 1, 2, 3, 4 és 5 ágyas szobák, külön zuhanyzóval, WC-vel. Mind a doki, mind a szülésznők egytől-egyig nagyon rendesek, segítőkészek. Csak ajánlani tudom Neked.
2012. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"dokik"
2012. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Péterfyben szültem, és szintén Gödöllő-i vagyok. Profi a személyzet, és a szülésznők nagyon aranyosak. Nem volt fogadott szülésznőm, mert tudtuk hogy császár lesz. Az általad leirt dolgokról nem tudok, azt helyben kell megkérdezni. 2 ágyas alapítványi szobák vannak, nagyon jók.
2013. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!